Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Natalia Durman,Violetta Baran
|
aktualizacja

Tragiczny wypadek w Świdniku. Policja odnalazła poszukiwane auto

35
Podziel się:

W pobliżu miejsca wypadku w Świdniku, w którym zginęła para 36-latków z 10-letnim synem, policja odnalazła auto, które najprawdopodobniej brało udział w zdarzeniu. Zatrzymano także dwie osoby, które jechały samochodem - ustaliła Wirtualna Polska.

Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia
Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia (limanowa.in)

Do wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem. Przypadkowi przechodnie znaleźli przy drodze ciało. Potem okazało się, że ofiar wypadku jest więcej. W promieniu kilkunastu metrów znaleziono kolejne dwie.

Sprawca wypadku potrącił rodzinę, a potem - nie udzieliwszy pomocy - uciekł z miejsca zdarzenia.

Jak poinformowała nas Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, zatrzymane dwie osoby, podejrzewane o udział w wypadku, to dwaj mężczyźni w wieku 17 lat i 21 lat, mieszkańcy powiatu nowosądeckiego. Trwa ustalanie, który z nich w chwili wypadku był kierowcą, a który pasażerem. Obaj mają zostać przesłuchani i przebadani na zawartość alkoholu i narkotyków we krwi.

Policja znalazła poszukiwany samochód na terenie prywatnej posesji, zamknięty w garażu. Był zasłonięty folią. Poważne uszkodzenia wskazywały jednak, że mógł brać udział w wypadku. Trwają szczegółowe oględziny pojazdu.

KOMENTARZE
(35)
To lubię :)
4 lata temu
Zabójcy są katolikami :)
pllg
4 lata temu
Zabili bezmyślnie troje ludzi w tym dziecko. Nie ma znaczenia który prowadził - dla obu czapa i tyle. Życie za życie. Żadna tam odsiadka na koszt podatników. I już odpowiadam wszystkim nawiedzonym, oburzonym pseudo-obrońcom praw człowieka - wyobraźcie sobie, że to twoją rodzinę rozjechali.
Ucieczka 3 tr...
4 lata temu
Ciekawe jaki bedzie wyro 5 lat w zawieszeniu ;(
afrykaner
4 lata temu
zasłużył na dożywocie ale jeżeli jego rodzice są politykami lub sędziami może spac spokojne,znajdą winnego nawet gdyby go tam nie było,w tym zacofanym kaczym dole wszystko jest możliwe.
123qwe
4 lata temu
dożywocie
Git
4 lata temu
Sam nie wiem jaka kara dla tych gówniarzy.....
666
4 lata temu
Jestem za przywróceniem kary śmierci!
gosc
4 lata temu
na mapie pokazaliście zły Świdnik! Wypadek zdarzył się Świdniku ale tym miedzy Tęgoborza a Łyczanka a wyście pokazali Świdnik kolo Łukowicy.
Rimini
4 lata temu
Coraz więcej przypadków szalonej jazdy i ucieczki z miejsca zdarzenia. Dla mnie jest to znak coraz większej pogardy dla drugiego człowieka. Coś się dzieje?
Kierowca
4 lata temu
Śmiertelne potrącenie pieszego może się zdarzyć każdemu kierowcy niekoniecznie z jego winy i nie ma co się rozwodzić o przepisach. Nie wiemy czy piesi poruszali się po drodze prawidłowo oraz czy byli odpowiednio widoczni. Kierowca powinien dostosować prędkość do widoczności oraz warunków drogowych. Natomiast mogło wystąpić wiele czynników, które nie były zależne od kierowcy czy od pieszych, które doprowadziły do tego wypadku. Problem jest taki, że kierowca i wszyscy pasażerowie powinni zatrzymać się i próbować udzielić pierwszej pomocy - możliwe że kogoś udałoby się jeszcze uratować. Ucieczka spowodowała że zarówno kierowca jak i pasażerowie stali się zwykłymi mordercami i tak też powinni zostać sądzenie.
niebo
4 lata temu
Dożywocie dla cwaniaków.Szkoda ludzi niech spoczywają w pokoju wyrazy współczucia dla rodziny.
Tom
4 lata temu
Tylko lincz ze strony rodziny zabitych... Szkoda ze nie ma kary śmierci w Polsce!!!
Otaku
4 lata temu
Znowu jakieś dzieciaki w wozach ech...BTW - na testy alkoholu i narkotyków już dawno za późno :\
IQ
4 lata temu
Dla gnoja kara śmierci tak z miejsca powoli przejechać samochodem po nogach i tak dalej
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić