Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Tusk doprowadził Szydło do płaczu. Marcinkiewicz ujawnia kulisy szczytu w Brukseli

189
Podziel się:

27:1 - to wynik głosowania nad przedłużeniem kadencji Donaldowi Tuskowi, przewodniczącemu Rady Europejskiej. I to ten wynik miał doprowadzić premier Szydło do płaczu, twierdzi Kazimierz Marcinkiewicz.

Tusk doprowadził Szydło do płaczu. Marcinkiewicz ujawnia kulisy szczytu w Brukseli
(Forum)

- Ludzie tego nie wiedzą. Beata Szydło po tym przypadku z Tuskiem się popłakała - tłumaczył w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem były premier Kazimierz Marcinkiewicz. - Popłakała się bo przegrała? - dopytywał prowadzący. - Nie, to było tak wielkie napięcie - sprostował Marcinkiewicz.

Były prezes Rady Ministrów tłumaczył, że Beata Szydło była przeciwna całej akcji z promowaniem kontrkandydata - Jacka Saryusza-Wolskiego. Według Marcinkiewicza właśnie dlatego Szydło została podjęta kwiatami w Polsce. Okazanie poparcia miało zapobiec ewentualnemu pęknięciu premier, która została zmuszona do odgrywania swojej roli.

KOMENTARZE
(189)
on
5 lata temu
a marcinkiewicz zapłakał jak okazało się ze jest głupkiem wsiowym
Li
5 lata temu
UE nam zazdrości, że jesteśmy wolni od islamizacji (dzięki PIS) dlatego 27:1. 27 krajów europejskich, przez głupotę rządzących, jest zafajdana islamistami, a 1 kraj tj Polska nie, dzięki mądrości i determinacji rządzących.
Patryk
5 lata temu
Donaldowi życzę wszystkiego co najgorsze bo on jest z natury złym i podłym człowiekiem ,oszustem i karierowiczem który sprzedał wszystko Anżelice to polski judasz i skończy jak judasz daj boże......
Podbeskidzie
5 lata temu
oczywiście POLSKA winna ,że francuzikom koncern fabryke pralek zamyka !!! co za KLAUN !!! to jest jakaś lewicowa marionetka podstawiona przez ekipe SOROSA !!! zła POLSKA nie chce zabrac uchodźców !!! a kto wyzyskuje ich w AFRYCE od 400 lat !!! kto wydoił tam surowce przez te lata i nic nie dał tym ludziom w zamian tylko biedę i chaos ,a jak tam podskakują to się nimi legia cudzoziemska zajmuje i jest spoko ... teraz przywędrowali do swych PANÓW z PARYŻA ,ale to zła jest POLSKA !!! retoryka SOROSOWA ! dlatego PIS ani kroku w tył ! bo jak POLSKA kupowała autobusy BERIETA ratując upadająca fabrykę wtedy była fajna !!!!!??? a jak potrzebowała pomocy werześniu 1939 !!! to co zrobiła ta super fRANCJA ??? oczywiście POLSKA winna ,że francuzikom koncern fabryke pralek zamyka !!! co za KLAUN !!! to jest jakaś lewicowa marionetka podstawiona przez ekipe SOROSA !!! zła POLSKA nie chce zabrac uchodźców !!! a kto wyzyskuje ich w AFRYCE od 400 lat !!! kto wydoił tam surowce przez te lata i nic nie
Marta
5 lata temu
Kazik-a ile razy płakała przez ciebie twoja żona,a ile Izabel??
mały mlaskacz
5 lata temu
do boju,ani kroku w tył ,za co wam płace
500+
5 lata temu
Jak mi się przykro zrobiło,idę się schlać
pisiorki
5 lata temu
27:1
Tow.Piotrowic...
5 lata temu
Pistanic PO zderzeniu z górą lodową (27:1) tonie...Kapitan Kłamczyński jeszcze próbuje różnych manewrów,ale niestety łajba idzie na samo dno...PiSzczury szykują się do opuszczenia pokładu...orkiestra gra dalej....a ciemny lud to kupi...
.
5 lata temu
No pisiorki,co tak kwiczycie,korytko z każdym dniem się oddala,kwi,kwi,kwi.....
gość43410
5 lata temu
A niech się zapłacze,nie szkoda mi jej skoro dla i na rzecz Jarka pracuje.
PATRYJOTA
5 lata temu
No akurat marcinkiewicz i kużniar to są autorytety w kłamstwach .
ajax
5 lata temu
Płaczą to POkemony, bo do władzy już nie wrócą, dlatego bredzą o wychodzeniu na ulicę, planują pucze i inne nieudane akcje. Drugiego zamachu już nie będzie.
józek
5 lata temu
ona dopiero będzie płakać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić