oprac. Adam Styczek| 

Uwaga na poranne mgły. Najnowsza prognoza pogody

4

- Rano i w nocy spodziewajmy się mgieł ograniczających widzialność nawet do 100 metrów - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

 Rano miejscami mgły ograniczające widzialność do 100 m.
Rano miejscami mgły ograniczające widzialność do 100 m. (PAP, Marcin Bielecki)

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na południu miejscami rozpogodzenia. Na północy kraju miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Rano miejscami mgły ograniczające widzialność do 100 m.

Temperatura maksymalna od 4°C na południowym wschodzie do 9°C, 10°C na krańcach zachodnich kraju, na Podhalu około 2°C. W Warszawie w ciągu dnia 7°C. Wiatr słaby, na Pomorzu i wybrzeżu umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na północnym wschodzie miejscami słabe opady mżawki, na północnym zachodzie opady deszczu. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m, na południu kraju do 100 m.

Temperatura minimalna od -2°C na południowym wschodzie do 7°C na wybrzeżu. W rejonach podgórskich Sudetów od -2°C do 0°C, w rejonach podgórskich Karpat od -6°C do -3°C. Wiatr słaby, na Pomorzu umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, południowy i południowo-zachodni.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić