oprac. Adam Hrynkiewicz| 

Włoskie media w szoku. Policja odkryła dom horroru. Była w nim gwałcona i bita od 10 lat kobieta

52
Podziel się:

Nie milkną echa po wstrząsającej historii dotyczącej emigrantki z Rumunii, jaką opisały włoskie media. Kobieta była więziona, gwałcona i torturowana przez swojego oprawcę, którym był Włoch. Jej tragedia trwała 10 lat. Kobieta urodziła w tym czasie dwoje dzieci.

Policja odkryła horror przypadkowo podczas rutynowej kontroli drogowej
Policja odkryła horror przypadkowo podczas rutynowej kontroli drogowej (Fotolia, FedeCandoniPhoto)

Wszystko zaczęło się w 2007 roku, gdy 19-lenia wówczas rumuńska emigrantka, udała się na południe Włoch do Lamezii, aby pracować dla włoskiej rodziny. Dziewczyna została wynajęta, aby zająć się mieszkającą tam starszą kobietą.

Koszmar rozpoczął się po śmierci pracodawczyni. To wtedy pojawił się syn zmarłej, który uwięził Rumunkę. Przez dziesięć lat trzymał ją zamkniętą w piwnicy, gdzie torturował ją i gwałcił. W wyniku wielokrotnych nadużyć seksualnych kobieta urodziła dwoje dzieci. Kobieta wraz z dziećmi zmuszona była żyć w zamkniętej łańcuchem komórce bez wody, elektryczności, toalety, śpiąc na kartonach.

Policja odkryła horror przypadkowo podczas rutynowej kontroli drogowej. Policja zatrzymała auto 52-letniego Włocha do kontroli i zaniepokoiła się złym wyglądem jadącego z nim 9-latka. Chłopiec miał na sobie stare i brudne ubrania, dlatego karabinierzy poprosili o rozmowę z matką chłopca. To, co znaleźli później, potwierdziło ich podejrzenia. W "domu horroru", jak opisują włoskie media, funkcjonariusze znaleźli kobietę w strasznym stanie, z wieloma obrażeniami i w bardzo złym stanie zdrowia.

Policja zabrała matkę i dwoje dzieci do innego domu. Mężczyznę aresztowano.

Źródło: La Repubblica

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić