o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marianna Fijewska
Marianna Fijewska
|
aktualizacja

"Wracaj do pie....... Polski! Wracaj do Rumuni!". Rasistowski atak w centrum Londynu

1
Podziel się

Rowerzysta zwrócił uwagę kierowcy i... padł ofiarą rasistowskiego ataku. Agresywny mężczyzna może słono zapłacić za swoje zachowanie.

Kierowca poniesie konsekwencje swojego zachowania.
Kierowca poniesie konsekwencje swojego zachowania. (Youtube.com)
bErhEXAl

- Dlaczego zatrzymuje się pan na pasie dla rowerów? - cyklista zwrócił uwagę kierowcy, na jednej z zatłoczonych londyńskich ulic.

- Wracaj do pier..... Polski! Wracaj do Rumuni! Skądkolwiek jesteś, wracaj tam! - krzyczał w odpowiedzi aresywny mężczyzna.

- To jest nielegalne. Jesteś rasistą - powiedział opanowanym głosem rowerzysta. Tamten kategorycznie zaprzeczył i odjechał. Nie wiedział, że całe zdarzenie zostało nagrane przez kamerkę umieszczoną na kasku rowerzysty.

bErhEXAn

Zaatakowany mężczyzna przekazał nagranie oraz numer rejestracyjny samochodu służbom odpowiedzialnym za ruch drogowy. Rzecznik "Transport of London" nie krył zdziwienia, oglądając nagranie.

- Jesteśmy zszokowani i oburzeni. Uważnie przyjrzymy się temu incydentowi i podejmiemy odpowiednie kroki przeciwko taksówkarzowi – powiedział.

bErhEXAO
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(1)
Bezrobotny Po...
4 lata temu
Ja nie wiem po co ludzie sie zszmacają i do nich jeżdżą wykonywać najgorszą pracę skoro i nie mają do nich szacunku. Anglia zawsze miała niewolników, teraz to tylko inaczej wygląda.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić