Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Radosław Rosiejka
|

Zabił swoją 6-letnią siostrę. Nie stanie przed sądem

20
Podziel się:

Prokuratura w Choszcznie umorzyła śledztwo ws. morderstwa z listopada 2016 r. Śledczy uznali, że sprawca był niepoczytalny.

Zabił swoją 6-letnią siostrę. Nie stanie przed sądem
(flickr.com, Marco/Zak)

Jak ustaliło RMF FM, biegli psychiatrzy i psychologowie zdiagnozowali u Adriana R. chorobę psychiczną. Z tego powodu mężczyzna nie stanie przed sądem. Zostanie skierowany do zamkniętego zakładu psychiatrycznego. Może w nim spędzić nawet resztę życia.

Zobacz także: Kara śmierci. Barbarzyństwo czy sprawiedliwość?

Do tragedii rodzinnej doszło w listopadzie 2016 r. w Korytowie koło Choszczna w Zachodniopomorskiem. 6-letnia dziewczynka oglądała bajkę przed snem, kiedy do domu wszedł jej 20-letni brat Adrian R. i zawołał ją. Dziewczynka przybiegła do kuchni. Zanim ktokolwiek z domowników zdążył zareagować, mężczyzna zadał jej kilka ciosów ostrzem. Jako pierwsza miała zareagować 13-letnia siostra, która słysząc krzyk wybiegła z łazienki. Następnie Adrian R. pojechał do pracy.

Śledczym miał zeznać, że siostra "miała nieludzkie moce". Zabił ją, ponieważ czuł się zagrożony. Miał też słyszeć głosy, które nakazywały mu zabić siostrę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(20)
jhbgQQQQ78778...
10 miesięcy temu
Zabić bez sądu. Głosy każą to zrobić.
mk
5 lata temu
Ciekawe, że głosy zawsze każą zabić 6letnie dziecko, staruszka... a nigdy napakowanego 20stolatka trenującego krav magę.
nina
5 lata temu
I co poszedł do pracy Jakiej pracy Chory. Przeciez tam tez sa ludzie i moze zabic. Co??????????
prawnik
5 lata temu
To tylko siostra, a więc niska szkodliwość społeczna czynu. No i zaraz potem wrócił do pracy, a to ważna okoliczność łagodząca.
60+
5 lata temu
to było z pewnością diabelskie opętanie.... także jestem po przemocy domowej... ale Bóg dał jeszcze żyć.... tylko jak....jak w głowie i na ciele żałosne "wspomnienia"!!!
zorro
5 lata temu
znam takiego SB-ka który od lat perfrkcyjnie udaje psychicznie chorego i znęca się fizycznie nad kobietą np rzucenie o sciane itp, pobiera pieniadze które tylko przepija i jest prawnie chroniony od odpowiedzialności bo lekarze psychiatrzy wystawiają dokumenty fikcji
!!!
5 lata temu
Jedyna możliwość uleczenia duszy i ciała to kompocik z fenolu i tiopentalu
jan
5 lata temu
Każdy kto zabija jest psychiczny. Normalny by tego nie zrobił. Więc wg tego to najlepiej wszystkich wypuścić. Po co sądy? Po co więzienia?
Ania
5 lata temu
Zrzucić gnoja do morza z samolotu.
krystek
5 lata temu
Osoba chora psychicznie która zabiła, powinna bezwzględnie resztę życia spędzić w psychiatryku.
aabgrx5
5 lata temu
i tu był błąd
darbda
5 lata temu
To było typowe opętanie. Nie stety, takich przypadków jest dużo, chociaż nawet sami egzorcyści w to nie wierzą. To po co oni wogóle są???
laik
5 lata temu
On pracował????????????? Czy tam nie był groźny?
,,,,
5 lata temu
.....hitlerowcy może mieli rację ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić