o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Artykuł sponsorowany

Zapachy podkreślające twoją tożsamość – czyli o pięknie bycia kobietą

Podziel się

Zapachy to niezwykle ważny składnik otaczającego mnie świata. Wchodząc do pomieszczenia, rozpoznaję jego „energię” i charakter między innymi po typowym dla niego zapachu. Nie inaczej jest z osobami napotykanymi każdego dnia – otaczające je aura zapachów, dźwięków i innych wrażeń stanowi istotny składnik tego, kim są. Dlatego tak ważny jest dla mnie dostęp do szerokiej gamy perfum, których zapachami mogę się otaczać w zależności od dnia, samopoczucia, nastroju, nastawienia do świata oraz innych predyspozycji. Właśnie o tym będzie niniejszy tekst – jak każdego dnia stwarzać na nowo swoją obecność, za pomocą delikatnych wrażeń zapachowych.

Zapachy podkreślające twoją tożsamość – czyli o pięknie bycia kobietą
Zapachy podkreślające twoją tożsamość – czyli o pięknie bycia kobietą (materiały partnera)
bDJudEaJ

Perfumy z zapachami znanych marek – dla swobodnej „ekspresji siebie”

Każda z nas wie, że takie rzeczy jak garderoba, kosmetyczka czy portfel – nigdy nie są za bardzo wypełnione. Wręcz przeciwnie – uwielbiamy mieć szeroki wybór, który pozwala nam realizować siebie w sposób całkowicie indywidualny, nieograniczony sposób. Im więcej mam par butów, kapeluszy, torebek – tym lepiej czuję się w byciu sobą każdego dnia.

Nie inaczej jest z perfumami, z których zapachami lubię eksperymentować w zależności od mojego nastroju. Niekiedy też zgłębiam wybrane zapachy przez dłuższy okres czasu – eksplorując, jak sprawdzają się w różnych sytuacjach życiowych, towarzyskich, zawodowych i licznych innych. Najbardziej lubię obserwować zmiany w zachowaniu ludzi, z którymi spotykam się regularnie – na przykład kolegami z pracy. Ich reakcje bywają zupełnie odmienne, w zależności jaki rodzaj perfum użyłam danego dnia.

bDJudEaL

Ponieważ w ostatnim czasie oddaję się poszukiwaniom nowych, inspirujących zapachów, postanowiłam poddać własnemu testowi kilka perfum znanych marek. Sięgnęłam po lekkie, czarujące i orzeźwiające zapachy, poszukując takich, które pasowałyby do rozmaitych sytuacji w ciągu dnia.

W poszukiwaniu zapachu uniwersalnego

W pierwszej kolejności sięgnęłam po zapach Godd Girl Drama – o numerze 051. Jego fiolki oferuje drogeria internetowa Neness.pl. Perfum okazał się niezwykle przyjemny w pierwszym kontakcie i to nie tylko w mojej własnej opinii. W ciągu kilku godzin po jego aplikacja usłyszałam pozytywne komentarze zarówno ze strony członków rodziny, jak i spotkanych w pracy współpracowników. Myślę, że to zasługa obecnego w nucie głowy aromatu kawy, który w połączeniu z aromatami drzewa sandałowego, drzewa kaszmirowego i paczuli stwarza wyjątkowo przyjemną mieszankę.

Zapach Be Olimpea Legend numer 172 to zupełnie odmienne połączenie zapachów, które postanowiłam przetestować. Zawarte w niej aromaty moreli, śliwki oraz soli morskiej oddziałują bardzo ekspresyjnie, zwracając uwagę nawet obcych osób mijanych na chodniku. Otoczona tym zapachem czułam się pewna siebie, a jednocześnie całkowicie spokojna i zrelaksowana. Z pewnością, jest to zasługa obecnych w nim wyciągów z wanilii oraz ambry.

bDJudEaR

Zapach La Via Bella Rose nr 161 okazał się wyborem niezwykle trafionym. Jego podstawę tworzą klasyczne aromaty piżma i drzewa sandałowego, serce jest natomiast wypełnione nutami kwiatowymi – zapachem piwonii i róż. Połączenie to nie daje o sobie zapomnieć – nawet po całym dniu spędzonym na nogach wciąż czułam go na sobie.

bDJudEbm
Artykuł sponsorowany
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić