Złamali jej nos i ciężko pobili. Rasistowski atak w Anglii i zaskakujące zachowanie sprawcy

86
Podziel się:

Brytyjska policja opublikowała nagranie, na którym widać jak trzech mężczyzn atakuje Polkę i jej partnera. Para została ciężko pobita. Jeden ze sprawców dobrowolnie oddał się w ręce policji.

Złamali jej nos i ciężko pobili. Rasistowski atak w Anglii i zaskakujące zachowanie sprawcy
(youtube/screen)

Wczoraj policja z angielskiego hrabstwa West Midlands ujawniła nagranie z kamery przemysłowej. Widać na nim jak trzech mężczyzn napada kobietę i towarzyszącego jej partnera.

Do zdarzenia doszło trzy miesiące temu, 11 grudnia ubiegłego roku. Nie wiadomo, dlaczego policja zdecydowała się ujawnić nagranie dopiero wczoraj. Rzecznik prasowy policji w West Midlands zaapelował do mieszkańców Converty. Poprosił o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat sprawców. Do notatki prasowej dołączone było nagranie.

Odezwa do mieszkańców miasteczka wystraszyła sprawcę, który jeszcze tego samego dnia dobrowolnie oddał się w ręce policji. Mężczyzna przyznał się do udziału w napaści, obecnie przebywa w areszcie.

Poszkodowana kobieta ma 34-lata, zgodnie z obrażeniami, których doznała ona i jej partner, atak oficjalnie kwalifikuje się do ciężkiego pobicia. Polka ma złamany nos.

Z aktualnych ustaleń wynika, że napaść miała charakter rasistowski.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić