Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Żołnierz strzelił do dziennikarki. Wstrząsające nagranie z Białorusi

324
Podziel się

Białoruski portal Nasza Niwa opublikował nagranie, na którym widać, jak jeden z żołnierzy postrzelił dziennikarkę. Nie był to przypadkowy incydent, podkreślają zagraniczne media.

Żołnierz strzelił do dziennikarki. Wstrząsające nagranie z Białorusi
(YouTube)
bETZbMSZ

Dziennikarka przebywa od 2 tygodni w szpitalu. Przeszła już jedną operację i najprawdopodobniej będzie potrzebować kolejnej. Nie wiadomo, ile czasu spędzi jeszcze w szpitalu. Do ataku na kobietę doszło 10 sierpnia podczas protestu na Białorusi.

Żołnierz postrzelił dziennikarkę. Kobieta przeszła już jedną operację

Natalla Łubnieuska napisała oświadczenie, w którym domaga się wszczęcia postępowania karnego w związku z postrzałem. Redakcja udostępniła śledczym nagranie, na którym widać, jak kobieta zostaje postrzelona.

bETZbMTb
Nasza Niwa wzywa organy ścigania, aby uczciwie i odpowiedzialnie podeszły do ​​swoich obowiązków. Zidentyfikowanie na filmie osoby, która postrzeliła dziennikarę, jest prostym zadaniem dla funkcjonariuszy. Jego decyzja zależy tylko od woli kierownictwa Komisji Śledczej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i innych organów ścigania - pisze portal.
bETZbMTh

Kobieta została postrzelona, kiedy wojska przeganiały demonstrantów w Mińsku na ul. Kalwaryjskiej. Żołnierz oddał strzał z broni pneumatycznej na gumowe kule. Strzelec ustawił się ok. 10 metrów od kobiety i wycelował w Natallę. W końcu padł strzał.

Zobacz także: Zobacz także: Władimir Putin będzie interweniował na Białorusi? Niepokój "umiarkowanych przyjaciół Kremla w Europie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETZbMTC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(324)
flip
4 miesiące temu
POwystrzelać to ciaciarajstwo nie bawić się z takimi typami. Strzec granicy jak własnej kieszeni.
flip
4 miesiące temu
POwystrzelać to ciaciarajstwo nie bawić się z takimi typami. Strzec granicy jak własnej kieszeni.
Q...wy
rok temu
W Polsce ok 50 osób zostało zamordowanych podczas nie polskich rządów i cisza . Za Tuska ok 30 osób w tym Lepper.
bETZbMTD
Gemds
rok temu
Niech wyślą snajperów żeby strzelali do ludzi jak na majdan ie. Łukaszenka nie pozwoli na majdan.
Jhg
rok temu
U nas za Tuska strzelali do ludzi.I jakoś on nie poniósł konsekwencji było cicho.
senjor
rok temu
W Polsce zamordowano Zientarę,młodego dziennikarza.Wszyscy wiedzą kto zlecił zabójstwo ,ale nie ma dowodów i nikt jeszcze nie odpowiedział za tą śmierć.To samo było z generałem Papałą.Także w Polsce z tymi sprawami nie jest lepiej,może jest inaczej,tylko efekt jest taki sam.
emeryt
rok temu
Putin i Łukaszenko do odstrzału bo inaczej zginie kilka tysięcy osób.Czy w Rosji i na Białorusi nie ma snajperów aby ocalić inne osoby.
55444
rok temu
a jak ostrzelali samochód prezydenta L. Kaczyńskiego to marszałek Komorowski z tego żartował (czyli ostrzelanie kogoś raz podlega krytyce, a raz nie?)
KlocekOporu
rok temu
Propaganda z BIelsatu!!!!!!!! MAJDAN 2.0 proba!!
atann
rok temu
panowie wojskowi po pierwszej zmianie władzy i staniecie się wiadome kto strzelał. Myślę że Białorusini znajdą tych co przekroczyli uprawnienia obowiązujące w stosunkach międzyludzkich
jasiu
rok temu
Masakra prawie jak w demokratycznej Francji.
tkm
rok temu
ludzie ludziom wiadomo kto idzie do policji
sieniu
rok temu
Hej prasowcy co z wirusem na Bialorusi? Ni ma? Przeciez po tych protestach to wszyscy tam powinni chorowac na ciezkie zapalenie pluc czy choruja bezobjawowo?
bETZbMTv
Pawel
rok temu
Żołnierz ma bron po to aby jej użyć w razie konieczności. Co w tym takiego trudnego do zrozumienia. Dziennikarzyna ma kamerę i używa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić