Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Krystian Winogrodzki
|

Zwęglone ciało małżeństwa pod Namysłowem. Nowe ustalenia prokuratury

18
Podziel się:

Biegli z zakresu pożarnictwa ustalili przyczynę pożaru samochodu, w którym znaleziono ciało obywateli Chin. Według opolskiej prokuratury małżonkowie prawdopodobnie popełnili samobójstwo.

Biegli ustalili źródło pożaru w samochodzie znalezionym pod Namysłowem, gdzie znaleziono odkryto ciała Chińczyków
Biegli ustalili źródło pożaru w samochodzie znalezionym pod Namysłowem, gdzie znaleziono odkryto ciała Chińczyków (Policja.gov.pl)

Płonące auto w lesie w okolicach Krzywej Góry (woj. opolskie) zostało znalezione przez leśników w maju. Po ugaszeniu ognia przez strażaków w środku odkryto dwa zwęglone ciała obywateli Chin. Mężczyzna wraz z żoną prowadzili sklep w Prudniku. Ich zaginięcie zgłosił brat właściciela marketu.

Pojawiły się informacje, że śmierć małżonków to wynik egzekucji, jednak wyniki sekcji zwłok temu zaprzeczyły. Dotychczas śledztwo było prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Do pracy zaangażowano również przewodnika z psem tropiącym.

Prokuratura Okręgowa w Opolu ustaliła jednak, że najprawdopodobniejszą przyczyną śmierci małżeństwa było samobójstwo rozszerzone - podaje serwis radio.opole.pl. Biegli z zakresu pożarnictwa ustalili, że do zapłonu doszło wewnątrz pojazdu.

Śledczy ustalają jednak, co mogło skłonić jedną z ofiar do takiego czynu, jednak mają problem z odtworzeniem ostatnich kilku godzin życia obywateli Chin. Według nieoficjalnych ustaleń portalu mężczyzna mógł mieć problemy z uzależnieniem od hazardu.

Zobacz także: Zobacz także: Czarzasty bezlitosny dla Schetyny: lord destruktor

Źródło: radio.opole.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

KOMENTARZE
(18)
hunter
3 lata temu
co za brednie ? to są wnioski biegłych ? Po spaleniu ciała, żadna sekcja zwłok nie, żadne oględziny tych oraz otoczenia (w tym przypadku pojazdu) nie dadzą jednoznacznej odpowiedzi, jak zginęli i czy było to samobójstwo, czy może jednak zabójstwo. Urazy kości, pęknięta podstawa czaszki, otwory nienaturalne w kościach czaszki lub w każdym innym miejscu mogłyby świadczyć o morderstwie. Ale uduszenie nie pozostawia żadnych śladów w układzie kostnym, jedynie może dojść do zmiażdżenia części chrzęstnej w odcinku szyjnym, ale pod wpływem temperatury i trawienia przez ogień ... no cóż ... to co stwierdzili ci biegli ?
io
3 lata temu
''w którym znaleziono ciało obywateli Chin'' - obywatele chin maja wspolne ciala? ciekawe
Absmak
3 lata temu
Niespłacone długi hazardowe i samobójstwo rozszerzone. Brat miał szczęście, że z nimi nie jechał, bo samobójstwo byłoby jeszcze bardziej rozszerzone.
.
3 lata temu
Straszna śmierć sobe wybrali..
kris
3 lata temu
No przecież sami sobie strzał w kolano nie zrobili.
Batalion Chlo...
3 lata temu
Pewnie ładowarka USB się zapaliła. Miałem dwa takie przypadki z chińskimi bublami. Dobrze ze stałem na parkingu i wyrzuciłem Gunwo za okno.
dt
3 lata temu
Hazard i długi i samopodpalenie.Werdykt zapadł.
Mock
3 lata temu
Znajomym opole odradam
Mock
3 lata temu
Znane opole
pom
3 lata temu
Tyle lat po ślubie, a między nimi ciągle ogień.
vre
3 lata temu
A może zgon z przyczyn naturalnych (samozapłon)?
456
3 lata temu
BARDZO ŚMIESZNE TE HIPOTEZY SAMOBÓJSTWO ?? --OWSZEM ALE NA ZAMÓWIENIE MAFI CHIŃSKIEJ ??
iga
3 lata temu
Ostatnio czytałam, że taki koleś, który zabił swoją żonę był wg prokuratury uzależniony od hazardu, bo miał w domu kilka kuponów z lotka... To jakieś totalne BZDURY - samozapłon? Samobójstwo? Problemy z hazardem, bo co? Znaleźli kupon z lotka? Co my mamy za prokuraturę w tym kraju.... :/ Pewnie seryjny samobójca posmarował gdzie trzeba i nagle zmieniono kwalifikację na samobóstwo, bo ja nie widzę innego logicznego wytłumaczenia.
proste
3 lata temu
Uważajcie! Panuje wirus samobójstw. Jego powikłaniem jest samobójstwo rozszerzone:(
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić