oprac. Kacper Krysztofik| 

Kętrzyn: zaginęła 15-latka. Rodzina prosi o pomoc

9
Podziel się:

Policjanci z Kętrzyna poszukują 15-letniej Olgi Dragun, która zaginęła 13 października około godziny 15:00. Dziewczynka wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Rodzice Olgi nie mieli z nią kontaktu od czasu jej zniknięcia.

Rodzina udostępniła wizerunek 15-latki. Każda informacja na temat miejsca jej pobytu jest ważna.
Rodzina udostępniła wizerunek 15-latki. Każda informacja na temat miejsca jej pobytu jest ważna. (Policja, wm.policja.gov)

Policjanci od tego dnia sprawdzają wszystkie miejsca, w których mogłaby przebywać 15-latka. Sprawdzane są dworce PKP oraz PKS, parki rekreacyjne oraz adresy osób do których mogłaby się zwrócić nieletnia mieszkanka Kętrzyna. Funkcjonariusze sprawdzają także, czy dziewczyna nie trafiła do szpitala.

Rodzina zaginionej zgodziła się na publikację jej zdjęcia.

Dziewczynka ma wzrost 164 cm, niebieskie oczy. Jest szczupłą blondynką o prostych włosach do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie typu „rurki” oraz turkusową kurtkę bez kaptura,

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 997, 89 752 92 16 lub osobisty z najbliższą jednostką Policji.

Źródło:Policja
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić