Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Bartosz Lewicki
|
aktualizacja

Pijany chirurg w szpitalu dziecięcym w Sosnowcu

5
Podziel się:

Niemal dwa promile alkoholu miał chirurg z Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu w woj. śląskim. O lekarzu, który może być pod wpływem alkoholu powiadomiła szpitalny personel matka jednego z pacjentów. Obsługa szpitala powiadomiła policję.

lekarz
lekarz (Fotolia, WP.PL)

Wiadomość o podejrzanym stanie lekarza wpłynęła do policji około godziny 17.30 - podaje TVN24. Policja potwierdziła, że 59-letni lekarz miał blisko dwa promile alkoholu.

Policjanci pojechali więc z lekarzem na posterunek, gdzie przeprowadzono ponowne badanie. Wykazało tzw. tendencję spadkową, tym razem alkomat pokazał wartość 1,2 promila.

Policjanci zabezpieczyli dokumentację medyczną, by sprawdzić, czy w czasie pełnionego w szpitalu dyżuru lekarz przeprowadzał jakieś zabiegi. art. 160 kodeksu karnego stanowi, że za narażenie czyjegoś życia lub zdrowia grozi kara pozbawienia wolności do trzech lat.

Źródło: TVN24

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(5)
Z goleniowa
5 lata temu
W goleniowie w szpitalu jest taki jeden "chirurg" na B. który lepiej jakby pijany przychodził bo wtedy by spał, a nie brał się za cos czego nie potrafi czyli leczenie
pacjent
5 lata temu
Lepszy pijany, jak mierny i oddany koncernom farmaceutycznym.Ja go rozumie.Chcesz pomagac ludziom, a koncerny farmaceutyczne chca szkodzic ludziom i jestes miedzy mlotem a kowadlem.Chcesz pomgac ale mozesz tylko raz, bo jak pomozesz to zabiora ci prawo wykonywania zawodu i z chrirurga awansujesz na kloszarda.Bo korporacje farmaceutyczne nie chca pomagac tylko wycisnac jak cytryne pacjeta i wcale go nie wyleczyc.Zna ktos wyleczenie chorby przewleklej z pomoca korporacji farmaceutycznych?
Bolo
5 lata temu
80% chirurgów to alkoholicy
standard
5 lata temu
albo piją albo ćpają
mayeranek83
5 lata temu
sosnowiec i wszystko jasne
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić