Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska| 
aktualizacja 

5-latek z Wirginii umierał w szpitalu. Prawdę o jego zdrowiu ujawniły kamery monitoringu

20
Podziel się:

Chłopiec trafił do szpitala w stanie zagrażającym życiu. Mimo leczenia, jego stan ciągle się pogarszał. Lekarze nie potrafili ustalić przyczyny choroby dziecka. Odpowiedź przyniosło nagranie z kamer monitoringu.

Matka regularnie podtruwała swojego syna
Matka regularnie podtruwała swojego syna (Youtube.com)

5-letni chłopiec trafił po raz pierwszy do szpitala w Falls Church w Wirginii, w ubiegłym roku. W ciągu dwóch miesięcy matka, Elizabeth Malone, zgłaszała się z nim aż siedem razy. W końcu chłopiec trafił na oddział intensywnej terapii. Mimo usilnych starań lekarzy, dziecko nie wykazywało żadnej poprawy.

Prawdę o przyczynie jego złego samopoczucia przyniosły kamery z monitoringu. Medycy z Inova Fairfax w stanie Wirginia nie dowierzali temu, co widzą. Nagranie wyraźnie pokazało moment, gdy Elizabeth Malone, podtruwała syna.

Kobieta wlewał do ust i nosa 5-latka swoją własną krew – podała stacja NBC. W efekcie tego działania chłopiec niemal nieustanie krwawił z ust i nosa oraz gorączkował, a lekarze nie mieli pojęcia dlaczego. Robili wszystko, by powstrzymać chorobę – badali i podawali leki, ale stan dziecka cały czas się pogarszał.

Po zatrzymaniu kobieta przyznała się do podawania oraz wstrzykiwania 5-latkowi własnej krwi. Mówiła, że robiła to, by zwrócić uwagę lekarzy, którzy jej zdaniem nie wykazywali należytego zainteresowania stanem jej syna.

Biegli sądowi zajmujący się sprawą twierdzą, że Elizabeth Malone może cierpieć na Zastępczy Zespół Münchhausena. To zaburzenie psychiczne, polegające na wywoływaniu u siebie lub bliskich osób objawów somatycznych w celu wymuszenia na personelu medycznym hospitalizacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Ma zespół Downa. Wygrała konkurs piękności

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić