Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Lidia Pustelnik
Lidia Pustelnik
|
aktualizacja

Amerykanki chcą wyglądać jak Ivanka Trump. Na operacje plastyczne wydają tysiące dolarów

10
Podziel się:

Tiffany Taylor, młoda rozwódka z Teksasu, wydała już 90 tys. dolarów i przeszła 13 operacji plastycznych, żeby wyglądać jak najstarsza córka prezydenta Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że takich osób jak ona jest znacznie więcej – są w stanie wydać każde pieniądze, tylko po to, by upodobnić się do Ivanki Trump.

Wiele Amerykanek chciałoby wyglądać tak jak Ivanka Trump.
Wiele Amerykanek chciałoby wyglądać tak jak Ivanka Trump. (East News)

Ivanka Trump jest piękna, młoda i posiada władzę, o której marzą tysiące kobiet. Niektóre starają się naśladować styl ubierania czy zachowania robiącej zawrotną karierę w Białym Domu prezydentówny, inne decydują się na bardziej drastyczne kroki. Nowojorski chirurg plastyczny dr Norman Rowe ujawnia w rozmowie z "Page Six", że tego lata do jego gabinetu zapukało aż około 50 kobiet z fotografiami Ivanki Trump w dłoni. Panie prosiły o zmianę kształtu nosa i oczu oraz kości policzkowych, by wyglądać bardziej jak ich idolka. Koszt każdej z tych operacji to około 30-50 tys. dolarów (około 107-179 tys. zł).

Chirurg przyznał, że obecnie Ivanka dogania Kylie Jenner, jeśli chodzi o tytuł właścicielki najbardziej popularnej twarzy świata. – Może podoba się jej wygląd, ale również to, że jest silną, pewną siebie kobietą i należy do "pierwszej rodziny" – komentuje.

Niedawno o swoich operacjach plastycznych, po to, by upodobnić się do Ivanki Trump, opowiadała w reality show "Botched" Tiffany Taylor, mieszkanka Teksasu. Kobieta w ciągu roku przeszła ich aż trzynaście. – Wcześniej byłam pięknością, teraz wyglądam bardziej elegancko – mówi w programie.

Tiffany deklaruje, że to jeszcze nie koniec operacjom plastycznym. Jest młodą rozwódką, na pierwszy zabieg zdecydowała się zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z mężem. – To typowe, że osoby po traumatycznych doświadczeniach albo rozstaniach chcą zmienić swój wygląd – komentuje w programie znany amerykański chirurg plastyczny dr Terry Dubrow.

Trzydziestokilkuletnia Amerykanka uważa córkę Donala Trumpa za prawdziwy wzór do naśladowania. Nic zresztą dziwnego, że Ivanka rozbudza fantazje – w ciągu ostatnich miesięcy to ona, a nie Melania Trump, dała się poznać jako najbardziej wpływowa kobieta w Białym Domu. A ponieważ zawsze były osoby, które chętnie upodabniały swój wygląd do idola czy idolki, popularność Ivanki w klinikach chirurgii plastycznej nie może dziwić.

Zobacz także: Zobacz też: Ivanka Trump, najważniejsza kobieta w Białym Domu?
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(10)
set
5 lata temu
iwana... ma urodę świni Pigi !!! na dodatek ryjek jak tatuś ...coś okropnego ..jedynie Pikasso by ją namalował w naturalny sposób ....
dziki.penis
5 lata temu
Ładniej by wyglądały jakby sobie zrobiły plastykę ala Donald Trump
przystojny
5 lata temu
Całe szczęście , że nie chcą się upodobnić do naszych kobiet z polityki :-)
Tina
5 lata temu
Czy kobiety już tak upadły i zgłupiały do reszty.!!!
aaaaaaa
5 lata temu
Anglicy sa tacy sami wiec nie rozumiem czemu wszyscy obrazaja amerykanow jak anglia jest na takim samym poziomie prezydent fracji tez sie niczym nie rozni wiec moze spojrzmy wokol nas napierw zanim bedziemy odadzac kraje za oceanu :)
kakaduczek
5 lata temu
Żadne operacje nie pomogą. Do tego trzeba mieć słowiańskie geny. Pierwsza żona Trumpa jest Czeszką.
dinko
5 lata temu
Ivanka powinna zastrzec swój wizerunek i brać kasę za to że ktoś chce mieć taka twarz jak ona. Byłby amerykański sen. W sumie jej rodzice tez by mogli bo to ostatecznie ich robota. Co za głupi naród, stosują proste przełożenie, będę wygladała jak Ivanka - będę Ivanką a w głowie tylko sznureczek który trzyma uszy żeby nie odpadły.
Racjonalista
5 lata temu
Strach pomyśleć, co będzie jak moja koza zostanie prezydentem USA a to jest kraj gdzie wszystko jest możliwe.
Local hero
5 lata temu
Szkoda że Ivanka że swoim meżulem skręciła na lewo!
ak001
5 lata temu
Nie spotkałem bardziej infantylnego i sorry - głupiego narodu niż Amerykanie. To, co oglądacie o nich na filmach, to ściema. Może i uogólniam, ale naprawdę spotkałem w swoim życiu może 5 Amerykan w miarę rozgarniętych. A wierzcie mi, że znam ich bardzo wielu i z różnych środowisk.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić