Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska
|
aktualizacja

Kinga Rusin odważnie komentuje adopcję przez pary homoseksualne

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
164
Podziel się:

Międzynarodowy Dzień Przeciwko Homofobii skłania nas do wyrażania swojego zdania w temacie par jednopłciowych. Temat podjęła również Kinga Rusin, która w programie śniadaniowym otwarcie wyraziła swoją opinię w kwestii adopcji dzieci przez związki homoseksualne. Zapunktowała tym u wielu osób.

Kinga Rusin odważnie komentuje adopcję przez pary homoseksualne
(East News)

Cytat jej wypowiedzi lotem błyskawicy obiegł internet i największe media. Słynąca z bezkompromisowych opinii prezenterka również tym razem nie bała się wystawić na świecznik krytyków. W rozmowie ze swoimi gośćmi otwarcie przyznała: - Czy to nie jest niesamowite, że w kraju, takim jak Polska, gdzie tyle dzieci wychowuje się w strasznych warunkach w domach dziecka, nie promuje się wręcz adopcji? Są szczęśliwe związki jednopłciowe ludzi, którzy chcą wychowywać dzieci. Państwo nie zabezpieczy tego, bo 70 proc. Polaków jest przeciwko związkom jednopłciowym. -

Kinga Rusin należy go grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich prezenterek telewizyjnych. Oprócz sukcesów zawodowych, jej życie osobiste również zdaje się rozkwitać. Rusin jest w szczęśliwym związku, świetnie wygląda i zdaje się cieszyć każdym dniem. Być może dlatego tak szybko podbiła serca swoich widzów. Po tak kontrowersyjnej wypowiedzi liczba jej fanów może znacząco się zmniejszyć.

Na temat adopcji przez pary jednopłciowe wypowiedział się również obecny w studiu Michał Piróg, tancerz, którzy od lat otwarcie przyznaje się do homoseksualizmu. - Jeżeli umiera ojciec lub matka, to zostaje jeden członek. Czy to jest prawidłowy model? Czy te dzieci powinny zostać odebrane jednoosobowym rodzinom? Jeśli matka wychowuje dzieci ze swoją matką, to czy jest to model lesbijski? No nie! Wiele osób wychowywało się w rozbitych rodzinach ze wsparciem babci czy dziadka. Wtedy nie mówimy o tym modelu kobiety i mężczyzny - powiedział.

Czy opinia na tak delikatny w Polsce temat zaważy na wizerunku Kingi Rusin, czy też może zyska dzięki niej symaptię szerszego grona odbiorców? Tego dowiemy prawdopodobnie już niebawem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(164)
pinia
6 lat temu
Kinia ! jak wytłumaczysz małemu dzieciakowi że jeden ma dwie mamusie a drugi ma dwóch tatusiów to jest już zboczenie od małego jak można coś takiego popierać to powinno się leczyć a nie popierać
FIK-nik
6 lat temu
Natura dawno, dawno temu rozstrzygnęła ten XX wieczny dylemat i pani Rusin niewiele tu może, a jej opinia nie jest nawet "ludową mądrością"!!!!!
o!o
6 lat temu
Adopcja - piękna sprawa. Ale większość dzieci w domach dziecka nie ma uregulowanej sytuacji prawnej i zwyczajnie nie może być adoptowana. A tzw. piecza zastępcza nie jest tak atrakcyjna ja adopcja.
Xyla
6 lat temu
A ludzie skupieni na spełnianiu seksualnym oczywiście są najgorszymi z możliwych opiekunów nad dziećmi, a tak jawią mi się pary homoseksualne, choć jasne, że nie tylko takie, dlatego nikt na tym świecie łatwego dzieciństwa nie ma, czy to wprost pod opieką takich, jako rodziców, czy jako dalszych krewnych, znajomych, albo pracowników w specjalnych placówkach dla dzieci (nie tylko domy dziecka, bo też przedszkola i szkoły).
Xyla
6 lat temu
Uogólnieniami z klucza nigdy nie zapewnia się nikomu szczęścia w tym dzieciom, a już szczególnie przez pryzmat osobistych urazów, którymi wyraźnie kieruje się pani Kinga (nieudane małżeństwo z Lisem, a nie żadne szczęście obecne) w poglądzie na tą sprawę. Według prywatnych doświadczeń powinnam ogłosić, że obligatoryjnie powinno się zabierać dzieci rodzicom i oddawać je wyselekcjonowanym dobrodziejom, albo wprowadzać testy psychiatryczne przed prokreacją ludzi, ale to dopiero byłoby szaleństwo, bo na masową skalę.
gość
6 lat temu
Dobrały się AUTORYTETY, jedna RUSIN, drugi PIRÓG. Specjaliści od zakładania rodziny i USZCZĘŚLIWIANIA Dzieci. Gdyby ŚWIAT był stworzony inaczej to PEDAŁY rodzili by dzieci a Rusin mogła by mieć 16 chłopów naraz. W głowach WAM się przewraca całkowicie PAJACE.
bodzio
6 lat temu
geje,lesbijki idżcie rozmnażajcie się,jeżeli jest to naturalne niech mężczyzna mężczyżnie,kobieta kobiecie zrobi dziecko. dewiańci psychiczni
ryszardochodz...
6 lat temu
powoli , bez paniki
apisp
6 lat temu
A kim Ir Sen jest Rusin ( Polka ) moze , gdyby byla, ale Rusin? Wyrocznia nie jest w tych tematach. Nikt nie jest. Dzieje sie. Robta co chceta. Tata cyta Tacyta
obcy
6 lat temu
Co to jest kinga rusin?
NIKC
6 lat temu
DLACZEGO TA PANI NIE ZAADOPTUJE SIEROTKI.
NIKC
6 lat temu
DLACZEGO TA PANI NIE ZAADOPTUJE SIEROTKI.
NIKC
6 lat temu
DLACZEGO TA PANI NIE ZAADOPTUJE SIEROTKI.
róża
6 lat temu
To w przyrodzie - w kwiatach są osobniki męskie i żeńskie a u lesbijek nie ???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić