Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Marta Dragan
|
aktualizacja

Kobiety lubią molestowanie. Tak uważają mężczyźni z krajów arabskich

23
Podziel się:

Ponad 70 procent mężczyzn z Maroka uważa, że kobiety lubią być molestowane. Wyniki badań przeprowadzonych przez Organizację Narodów Zjednoczonych na rzecz Równości Płci i Wzmocnienia są zatrważające.

Kobiety lubią molestowanie. Tak uważają mężczyźni z krajów arabskich
(ons)

W badaniu wzięło udział 5 tysięcy mężczyzn w wieku od 18 do 59 lat z czterech krajów arabskich - Egiptu, Libanu, Maroka i Palestyny. Aż 31 procent ankietowanych z Libanu, a 64 procent z Egiptu, przyznało się do molestowania kobiet w miejscach publicznych. Dalej jest tylko gorzej.

W Maroku 71 procent mężczyzn przyznało, że według nich kobiety nie widzą nic złego w zainteresowaniu okazywanym im przez molestujących mężczyzn. Podobne zdanie podziela 43 procent ankietowanych z Egiptu.

W Palestynie i Egipcie trzech na czterech ankietowanych uznało, że powodem molestowania kobiet może być ich wyzywający ubiór.

Okazuje się, że to nie jedyne kraje, w których dominują takie poglądy. Organizacja działającą na rzecz równości płci Promundo podkreśla, że takie zachowania i poglądy nie są spotykane wyłącznie na Bliskim Wschodzie. - Spotykamy się z nimi na całym świecie - powiedział Brian Heilman, badacz biorący udział w przygotowaniu raportu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(23)
Gość
5 lata temu
No to kolejny argument za przyjmowaniem uchodźców;-)) Można im przekazać, że Słowianie uważają, że arabskich mężczyzn można kopać po jajach, bo oni to uwielbiają. Zresztą przekonają się jak tylko pojawią się w Polsce ;-)))
Mała
5 lata temu
Skąd wy bierzecie takie brednie ? Mieszkam w kraju arabskim i nie widzę wielu bzdur wypisywanych w pseudo artykulikach! Tak jak z tym, że nie ma jedzenia w Katarze, że ludzie się tratują by kupić kurczaka.
CNNN
5 lata temu
Dobra wiadomosc dla Szwedow . Szwedzi sa bardzo tolerancyjni i lubia taki folklor . Niedlugo sami beda zyli w rezrwatach ale nie w Ameryce . No i dobrze . To zasluga tolerancji ktora przemieniona zostala w obojetnosc
PANI ZOFIA
5 lata temu
CHYBA TYLKO TE Z KRAJÓW ARABSKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zajebiscie
5 lata temu
Taa. a najbardziej to KOZY
Ala
5 lata temu
P
Grzegorz
5 lata temu
NO SZLAG MNIE ZARAZ TRAFI !!!
Tu i teraz
5 lata temu
w krajach arabskich populacja kóz jest w zaniku...przerzucili się więc na kobiety...i jedne i drugie nie mają nic do powiedzenia...skoro to lubią...
abuksan
5 lata temu
A co na to kobiety? Lubią czy też nie lubią.
gość
5 lata temu
A arabowie naciąganie wora na oczy!
mch
5 lata temu
Gdyby nie to "molestowanie" nie bylo by cie na tej ziemi,no chyba ze jako plemnik !!!
www
5 lata temu
A czy chłopcy których gwałcą też to lubią?Nic o tym?
rubikoń
5 lata temu
Jedno u nich jest dobre,że uczą latać tęczowych chłopców.
Senyszyn
5 lata temu
Dlatego trzeba koniecznie ich ściągnąć do Polski,może kilku wydmucha tego faceta "Lubnauer" ,Nowicką i Szczukę.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić