Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska| 
aktualizacja 

Najpopularniejszy chłopiec w internecie. Ma 10 lat i setki tysięcy fanów

2

Chłopięcy urok, słodki uśmiech i świetny styl - tymi słowami najlepiej opisać Bena Hamptona, który w wieku 10 lat został jednym z najpopularniejszych dzieci w internecie. Niewiele osób wie, co tak naprawdę stoi za popularnością chłopca. Sekret tkwi w upartych rodzicach.

Ben osiągnął ogromny sukces w sieci
Ben osiągnął ogromny sukces w sieci (Instagram.com)

Jego poczynania obserwuje niemal 700 tys. osób. Pod każdym zdjęciem znajdziemy setki pochlebnych komentarzy od fanów Bena. Chłopiec współpracuje z najpopularniejszymi influencerami i markami odzieżowymi. Tylko że sam nie stworzył nawet jednego posta na swoim koncie na Instagramie i YouTube.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Za sławą Bena stoją przede wszystkim jego rodzice, którzy promują chłopca od narodzin. Na początku dzielili się zdjęciami malucha na swoich profilach w mediach społecznościowych. Kiedy jednak fotki Bena zaczęły zdobywać tysiące lajków, postanowili rozkręcić jego karierę. Jego ojciec, Branden Hampton, jest specjalistą do spraw social mediów, dlatego rozkręcenie profili syna nie sprawiło mu zbyt wielu problemów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mimo całej rzeszy fanów (i fanek), którzy kochają Bena, na jego profilu znajdziemy również niepochlebne komentarze. Te są skierowane głównie w kierunku rodziców chłopaka. Wiele osób zarzuca im, że odbierają Benowi dzieciństwo. On sam w jednym z filmików na YouTube przyznał, że lubi swoje zajęcie i w przyszłości chciałby zostać sławnym youtuberem.

Zobacz także: Zobacz też: Smok - kontrowersyjna kampania społeczna

Patrząc na to, w jakim tempie rozwija się jego kariera, ma na to dość duże szanse. Już dziś jest w USA rozpoznawalną gwiazdą.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić