Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Magdalena Drozdek
Magdalena Drozdek
|
aktualizacja

Napisała przysięgę dla… przybranego syna. Goście płakali, wy też będziecie

9
Podziel się:

Śluby i wesela pełne są wzruszeń. Trzeba to przyznać. Ta historia poruszyła internautów na świecie i w kilka godzin stała się viralem. Emily napisała słowa przysięgi nie dla swojego wybranka, a dla jego syna. – Może nie przekazałam ci daru życia, ale ty na pewno jesteś moim darem od losu – powiedziała podczas ceremonii. Wzruszyli się goście i tysiące internautów.

Napisała przysięgę dla… przybranego syna. Goście płakali, wy też będziecie
(Youtube.com)

4-latek nie mógł powstrzymać łez, gdy jego tata i macocha mówili sakramentalne: "tak". Joshua Newville i Emily Leehan, którzy na co dzień służą w amerykańskich siłach powietrznych, pobrali się w miniony weekend w Nowym Jorku. Ceremonia jakich wiele? Nie do końca.

Emily postanowiła napisać specjalną przysięgę dla syna swojego świeżo poślubionego partnera. 4-letni Gage był tak poruszony ślubem, że całą uroczystość przepłakał. Dołączyli do niego pozostali goście, gdy Emily zaczęła odczytywać słowa swojej przysięgi:

- Chcę, żebyś był bezpieczny, żebyś dawał z siebie jak najwięcej, żebyś był dobrym człowiekiem – zaczęła Amerykanka. Chłopiec owinął się wokół jej nóg i płakał w jej sukienkę.

- Nie płacz kochanie. Mam nadzieję, że niedługo zrozumiesz, że jesteś wyjątkowym chłopcem. Jesteś wyjątkowo mądry, przystojny i dobry dla innych. Pomogłeś mi zostać tym, kim dziś jestem. Kochającą kobietą. Może nie otrzymałeś ode mnie daru życia, ale z pewnością życie dało mi ciebie jako największy dar – powiedziała kobieta.

- Wiem, że czasem się nie dogadujemy – kontynuowała łamiącym się głosem.

– Ale całym sercem wierzę w to, że kiedy staniesz się dorosłym mężczyzną, zrozumiesz moje metody. Będziesz wiedział z czasem, że wszystko co robiłam, było z myślą o twoim dobru. I że cię kocham najmocniej na świecie - dodała.

Nagranie ze ślubu trafiło do sieci. Film w ciągu kilku godzin obejrzały tysiące internautów. Stacja ABC podaje, że para na razie nie planuje miesiąca miodowego. Za kilka dni oboje wrócą do bazy McGuire-Dix-Lakehurst w Trenton, by kontynuować swoją służbę.

Relacje dzieci z rodzicami nie należą czasem do najłatwiejszych, a co mówić o relacjach pasierbów z macochą. Przybrana matka musi radzić sobie z nie lada wyzwaniami, a jej cierpliwość jest wystawiana na niejedną próbę. Ta historia pokazuje, że nie zawsze te relacje muszą kończyć się rodzinnymi dramatami. Wręcz przeciwnie.

KOMENTARZE
(9)
mama
5 lata temu
Prawdziwa mama??????????? a gdzież ona jest? no gdzie? bo jeżeli w grobie .... to rozumiem, ale jeżeli nie to gdzie???? no ta " prawdziwa' bo ta prawdziwa!!!!!!!!!! jest z nim
ddd
5 lata temu
biedne dziecko, 4 lata a już z macochą pod jednym dachem
małgośka
5 lata temu
Ciekawe czy ta "wrażliwa macocha" nie odbiła męża prawdziwej mamie tego chłopca...
doctor omega
5 lata temu
Co się dzieje z mózgiem dziecka kiedy brak jest naturalnych rodziców? Medycyna - powiązania neuronowe pomiędzy półkulami nie rozwijają się prawidłowo. Psychologia/psychiatria - powstaje" osoba o zwichrowanym sposobie postrzegania rzeczywistości. To nie występuje w przypadku naturalnej śmierci jednego z rodziców.
pic na wode f...
5 lata temu
To wszystko co powiedziała było wyreżyserowane, nauczyła sie wcześniej co ma powiedzieć. W takim dniu jak slub nie wygłasza sie pasierbowi takich słów.........tyle w tym temacie.
gogo
5 lata temu
A jego prawdziwa mama żyje i słyszała to ?
4321
5 lata temu
Traumatyczna ameryka - współczuje reszcie świata!
Chu
5 lata temu
Stop Po
STOP PIS!!!!!...
5 lata temu
KOPIUJCIE TO I ROZSYŁAJCIE!!!!!!!!!!!!! LUDZIE BROŃCIE SEJMU!!!!!!!!!!!!!!!! ONI ZWOŁAJĄ NARADĘ O 2 W NOCY I ZGODNIE Z Konstytucją RP z 1997 Prezydentowi RP przysługuje prawo weta prezydenckiego wobec ustaw, uchwalonych przez Sejm RP. Sejm może weto Prezydenta RP odrzucić większością kwalifikowaną 3/5 głosów w obecności połowy ustawowej liczby posłów. PRZEPCHNĄ TO BARACHŁO!!!!!!!!! SZYKUJCIE SIĘ DO OTWARTEJ WOJNY W PIS I POLICJĄ POD SEJMEM!!!!!!!!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić