"Pokazują k***y" Wzruszony Marian Kowalski ubolewa nad losem polskiej kultury

14
Podziel się:

Wzruszony Marian Kowalski zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego spektaklu "Klątwa" i w ostrych słowach wypowiedział się na temat młodych Polaków. Podczas udzielania wywiadu prawie uronił łzę z powodu losu polskiej kultury.

"Pokazują k***y" Wzruszony Marian Kowalski ubolewa nad losem polskiej kultury
(youtube.com)

"Gdzie ci Polacy, którzy płakali po papieżu Polaku? Gdzie ci młodzi, co mówią o Żołnierzach Wyklętych? W Warszawie, w teatrze państwowym, w świątyni kultury, która powinna kształtować nasze sumienia, pokazują k*y – stwierdził rozemocjonowany Marian Kowalski. - "przepraszam, się wzruszyłem" - dodał.

Były kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta RP wypowiedział się na temat „Klątwy” przy okazji wizyty Lecha Wałęsy w Lublinie. W wywiadzie skrytykował również byłego prezydenta i przeprosił za to, że kiedyś oddał na niego swój głos. "Muszę przeprosić wszystkich, bo ja głosowałem na Lecha Wałęsę w dziewięćdziesiątym roku". Ponadto zdaniem Mariana Kowalskiego, Wałęsa nie został wybrany na drugą kadencję prezydentury, ponieważ jego wyborcy zorientowali się, że to jest oszust i zdrajca.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić