Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska
|

Przez 2 lata chodziła w masce. Kryła pod nią ogromną tajemnicę

8
Podziel się:

Kochała sport i brała w udział w maratonach. Podczas jednego z nich las, przez który biegła, zajął się ogniem. Kobieta i inni zawodnicy znaleźli się pułapce. - Myślałam, że zginę - mówiła Turia Pitt w rozmowie z dziennikarzami. Przez dwa lata nosiła maskę, którą zakrywała twarz. Bała się opinii innych.

Turia bała się pokazywać twarz
Turia bała się pokazywać twarz (Facebook.com)

Turia Pitt od zawsze prowadziła aktywny tryb życia. W 2011 roku wystartowała w Australii w biegu na 100 kilometrów. Niestety na trasie wybuchł pożar lasu. Wielu uczestników doznało ciężkich obrażeń. 24-latka trafiła do szpitala z poparzeniami 65 proc. ciała. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie.

Długo walczyła w szpitalu. Udało jej się wygrać życie, jednak jej twarz już zawsze będzie pokryta bliznami. Przez dwa lata Turia żyła w masce, ukrywając twarz przed światem. Nie miała na tyle odwagi, aby to zmienić i podzielić się z obcymi ludźmi swoim wyglądem. W wyjściu z depresji pomógł jej kochający mężczyzna.

Dzięki temu, że on w nią tak wierzył, sama Turia zyskała pewność siebie. - Kiedy patrzę w lustro, widzę piękną dziewczynę, którą widzi Michael, ponieważ tak jak on wiem, że piękno pochodzi z wnętrza, a tak naprawdę liczy się to, kim jesteśmy, a nie jak wyglądamy – powiedziała w jednym z licznych wywiadów.

Podczas jednego z nagrań dla lokalnej telewizji Turia zebrała się na odwagę i ściągnęła maskę. Od tej chwili stara się przezwyciężać swoje słabości i została mówcą motywacyjnym, pomagającym osobom, które tak jak ona doświadczyły piekła oszpecenia i bólu. Michael cały czas był u jej boku i dumnie towarzyszył w każdej podróży.

Na początku 2017 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. To było ich największe marzenie. Dziś Turia jest szczęśliwą żoną, która do ołtarza poszła w pięknej białej sukni i mamą maleńkiego Hakavaia.

Jej przykład podkreśla, że miłość przezwycięży wszystkie przeszkody, a w oczach zakochanego mężczyzny każda z nas jest najpiękniejsza na świecie. Niezależnie od tego, co nas spotkało.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(8)
xyz
5 lata temu
ta maska to nie był taki zły pomysł?
Greta
5 lata temu
W tej tragedii są trzy wspaniałe rzeczy:to, że przeżyłaś,to, że miałaś i masz przy sobie wspaniałego faceta oraz to, że zostałaś matką ślicznej dzidziuni:-).Bądz dobra,życzliwa, miła ....a ludzie będą to dostrzegać, doceniać i kochać Cię, za Twoje wewnętrzne piękno, reszta będzie mniej zauważalna.Życzę szczęścia.
riga
5 lata temu
szacunek
Ania
5 lata temu
Życzę im szczęścia!
Mmm
5 lata temu
Oczy ma bardzo ładne!
gość
5 lata temu
dla dziecka i tak będzie najpiękniejszą, najlepszą mamą na świecie
gosc
5 lata temu
ma pani racjie
Gil
5 lata temu
Szacunek dla partnera, 99,99% mężczyzn dało by noge.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić