oprac. Aleksandra Chruścielewska| 

Ten szczegół poprawi twoje życie seksualne. Wystarczą 3 minuty dziennie

51
Podziel się:

Z najnowszych badań wynika, że istnieje związek pomiędzy naszym charakterem oraz zainteresowaniami, a tendencją do ścielenia łóżka. Okazuje się również, że czysta i złożona pościel wpływa korzystnie na nasze życie seksualne.

Ścielenie łóżka ma wpływ na nasz seks
Ścielenie łóżka ma wpływ na nasz seks (123RF)

Poranne ścielenie łóżka nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Kilka minut, które przeznaczylibyśmy na złożenie kołdry i równe ułożenie poduszek, wolimy zazwyczaj wykorzystać na drzemkę czy wypicie kawy. Jednak wszystko wskazuje jednak na to, że nie warto rezygnować z tego zwyczaju. Ścielenie łózka opłaca się bowiem dużo bardziej, niż sądzimy.

Brytyjski dziennik "Metro" opisuje najnowsze badanie przeprowadzone przez agencję OnePoll. Naukowcy porówali nawyki ścielenia łóżka z hobby oraz cechami osobowości 2 tys. Amerykanów. Wyniki nie są niespodzianką – zdrowi i pracowici chętniej chowają poduszki i kołdry oraz są dużo bardziej skłonni do zdrowego gotowania niż osoby rezygnujące z porannego ścielenia łózka. Ci drudzy w wolnym czasie zajmują się głównie oglądaniem filmów i telewizji.

Okazało się również, że osoby, które systematycznie ścielą łóżko, odbywają tygodniowo dużo więcej stosunków seksualnych niż pozostali. Nic dziwnego, w końcu zdecydowanie przyjemniej zaprosić kogoś do łóżka z czystą, a nie z pognieciona i nieświeżą pościelą. Może więc warto poświęcić 3 minuty na tę czynność i zwiększyć swoje szanse na udany seks.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić