Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska
|

W końcu wiemy, czego faceci chcą w łóżku. Aż 35 proc. zaznaczyło to samo!

33
Podziel się:

Każdy człowiek ma swoje indywidualne upodobania seksualne. Jedni lubią zgaszone światło i kadzidełka, a inni gadżety erotyczne. Jednak w momencie, kiedy mamy wskazać swoją ulubioną pozycję seksualną, jesteśmy wyjątkowo zgodni!

W końcu wiemy, czego faceci chcą w łóżku. Aż 35 proc. zaznaczyło to samo!
(Pixabay.com)

Kobiety i mężczyźni od seksu oczekują z reguły czegoś innego. Płci pięknej zależy przede wszystkim na delikatności i zacieśnianiu więzi z partnerem, zaś mężczyźni skupiają się raczej na fizycznych aspektach całego aktu. Jednak kiedy w grę wchodzi określenie ulubionej pozycji seksualnej, okazuje się, że w zasadzie lubimy w łóżku to samo, czyli pozycję ”na pieska”, w której partner znajduje się z tyłu kobiety.

Okazuje się, że zarówno mężczyźni jak i kobiety czerpią z niej najwięcej przyjemności. Gwarantuje to głęboka penetracja i intensywna stymulacja łechtaczki. Badania na temat ulubionej pozycji obu płci przygotował portal Dr.Ed.com, który przepytał ponad 2 tys. ochotników, jakie są ich łóżkowe upodobania.

Zobacz także: Czy żyjemy w erze nagości? "Polacy są pruderyjni"

Aż 35 proc. ankietowanych zaznaczyło pozycję ”na pieska” jako preferowaną. Drugie miejsce zajęła pozycja misjonarska, zaś podium zamyka ”kowbojka”. I chociaż obydwie płcie zgodziły się co do numeru jeden, to ich następne wybory nieco się od siebie różnią. Panie na drugim miejscu stawiają pozycję misjonarską, nazywając ją najbardziej romantyczną pozycją seksualną wszech czasów. Z kolei panowie uwielbiają moment, kiedy to partnerka jest na górze. Dlatego wybierają klasyczną lub odwróconą ”kowbojkę”.

To pozycje, które ankietowani zdążyli już przetestować i dopracować do perfekcji. Gdyby jednak pod uwagę brać nowości, jakich dopiero chcieliby spróbować, kobiety wymieniają jako najbardziej pożądane seks na stole i seks na stojąco. Mężczyźni najchętniej spróbowaliby seksu analnego i stojącego 69, czyli podwójnego seksu oralnego (nie mamy pojęcia, jak to mogłoby się udać).

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(33)
asgasgas
6 lat temu
na pomidorka
1341
6 lat temu
35% to 20% to 5% tamtego ciekaw jam ile osób się deklarowało
ydwff5w3
6 lat temu
Najlepsza pozycja to ormowskie pałowanie..............
lucy
6 lat temu
Co księżom przeszkadza w uprawianiu seksu? Tornister.
R-R
6 lat temu
Ciekawe co na to Pawłowicz, albo prezes ???
CEPY
6 lat temu
Znacie POzycję na Tu.ka albo na CEPY ?
no i co teraz...
6 lat temu
No i co teraz ????
ali
6 lat temu
Pozycja na Lisa- całą noc się czaić a rano iść do domu.
ali
6 lat temu
69 - liże się tam gdzie się siusia tylko deski się nie podnosi.
Max
6 lat temu
Stojące 69, czyli podwójny seks oralny (nie mamy pojęcia, jak to mogłoby się udać)? A może, może się udać Pani Paulino. Trzeba tylko nieco poćwiczyć i mieć silnego partnera. Pani główką w dół, uda na ramiona partnera i potwora do buzi, a Pan stoi i języczkiem pieści między nóżkami. Odlotowo i ekstremalnie.
ks. Adam Figo...
6 lat temu
Ksieza lubia od zachrystii
Fred
6 lat temu
Z grubsza lubimy to samo, wygodnie leżeć i niech robi się samo. Czyli facet też lubi leżeć na plecach a laska niech się wygina.
Ala co ma kot...
6 lat temu
a właśnie że nie :P
rechotka
6 lat temu
najlepsza jest na żabę, on leży, jemu leży a ona rechocze
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić