oprac. Lidia Pustelnik| 
aktualizacja 

Wcale nie jest ofiarą nieudanych operacji. Fanka Angeliny Jolie pokazała, jak wygląda naprawdę

41
Podziel się:

W ciągu ostatnich kilku dni nazywano ją "potworem", "zombie", "karykaturą Angeliny" i wieloma innymi niezbyt pochlebnymi określeniami. Sahar Tabar to 19-latka z Iranu, która podbiła Internet dzięki przykuwającym wzrok zdjęciom, na których wygląda jak ofiara nieudanych operacji plastycznych. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna.

Sahar Tabar szokowała zdjęciami na Instagramie. Nie spodziewała się tak dużej popularności w internecie
Sahar Tabar szokowała zdjęciami na Instagramie. Nie spodziewała się tak dużej popularności w internecie (Instagram.com)

Wbrew temu, co wcześniej pisały zagraniczne media, Sahar Tabar wcale nie przeszła 50 operacji plastycznych, nie schudła też schudła 40 kilogramów, żeby upodobnić się do swojej idolki Angeliny Jolie. Zdjęcia, na których dziewczyna ma nienaturalnie wyostrzone kości policzkowe, zadarty nos i wydęte wargi, to efekt programu graficznego i zręcznego makijażu. A przynajmniej tak teraz twierdzi Sahar Tabar. Na dowód opublikowała na Instagramie "normalne" zdjęcie, bez wcześniejszych "upiększeń".

Po fali hejtu, jaki się na nią wylał w ciągu kilku ostatnich dni, Sahar zmieniła swoje konto na Instagramie na prywatne. Jak podaje portal Snopes.com, Iranka w jednym z postów zwróciła się w stronę internautów z wyjaśnieniem swojego niecodziennego wyglądu. – Muszę powiedzieć, że choć miałam kilka operacji plastycznych, to nie było ich pięćdziesiąt, a zagraniczne media i kanały mówiły o moich zdjęciach w bardzo stronniczy sposób. Myślę, że ci [komentujący – przyp. red.] ludzie żyją wciąż w XVIII wieku i nie słyszeli o technologii i makijażu, i dlatego są nimi tak zaskoczeni – wyjaśniła dziewczyna.

Co więcej, nie ma żadnego dowodu na to, że Sahar faktycznie wzorowała się na Angelinie Jolie, zmieniając swój wygląd na potrzeby zdjęć. Choć widoczne jest pewne podobieństwo, dziewczyna na Instagramie nigdy nie wymieniała nazwiska słynnej aktorki.

Zobacz także: Zobacz też: Moro specjalistką od operacji plastycznych? "Tak bywa, ale o tym się nie mówi"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić