Hanna Szczesiak| 

Wybory 2019. Maja Ostaszewska jasno określa, kto powinien w niedzielę zagłosować

7
Podziel się:

Już w tę niedzielę odbędą się wybory parlamentarne. Maja Ostaszewska dołączyła do grona osób ze świata kultury i show-biznesu, które nawołują do wzięcia udziału w głosowaniu. Przedstawiła solidne argumenty.

Maja Ostaszewska zachęca do wzięcia udziału w wyborach
Maja Ostaszewska zachęca do wzięcia udziału w wyborach (ONS.pl)

"W tę niedzielę czekają nas jedne z najważniejszych wyborów w naszym życiu. Proszę, nie ignorujecie ich" – prosi Maja Ostaszewska. Aktorka wymienia powody, dla których powinniśmy iść do urn wyborczych.

Wybory 2019. Maja Ostaszewska apeluje do Polaków

Ostaszewska przyznała, że podobnie jak wiele innych osób, nie jest pasjonatką polityki w jej "codziennym wydaniu". Mimo to nie zamierza dobrowolnie rezygnować ze swojego prawa i zabierze głos, dopóki go ma – zgodnie z hasłem przewodnim kampanii zorganizowanej przez Fundację Batorego.

Zdaniem Ostaszewskiej, choć możemy różnić się w poglądach i stylu życia, poczucie wewnętrznej i zewnętrznej wolności powinno być dla każdego z nas tak samo ważne. Aktorka przyznaje, że żadna partia polityczna nie jest według niej idealna, jednak jest przekonana, że na listach wyborczych znajdują się osoby, które dzięki swoim kompetencjom i doświadczeniu zasługują na oddanie na głosu.

Każdy, dla kogo ważne są wolność słowa, prawa kobiet, środowisko, poprawa systemu opieki zdrowotnej, tolerancja odmienności na tle rasowym czy seksualnym, powinien, zdaniem Ostaszewskiej, zagłosować w wyborach. "I proszę, wybierz mądrze. Wybierz Wolność i Demokrację. W której będziemy mogli pięknie i z wzajemnym szacunkiem różnić się od siebie" – kończy swój apel aktorka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Mamy mają moc – Lidia Bukowska
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić