oprac. Marek Grabski| 

Zwłoki płodu w przepompowni ścieków

5
Podziel się:

W przepompowni ścieków w Złotowie (wielkopolskie) policja znalazła zwłoki płodu. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Złotowie, która po pierwszych czynnościach na środę zaplanowała sekcję zwłok.

Zwłoki płodu w przepompowni ścieków
(PAP, Tomasz Gzell)

- Dyżurny komendy powiatowej policji otrzymał informację od pracownika przepompowni ścieków znajdującej się przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Złotowie, o znalezieniu płodu ludzkiego. Płód ten został ujawniony podczas czyszczenia kratownicy - poinformował oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Złotowie sierż. sztab. Maciej Forecki.

Natychmiast po otrzymaniu informacji na miejsce zostali skierowani policjanci pionu kryminalnego, pracownicy dochodzeniowo-śledczy oraz policyjni technicy kryminalistyki. Na miejscu obecna była również prokurator z prokuratury Rejonowej w Złotowie.

- Na miejscu odnalezienia płodu zostały wykonane szczegółowe oględziny, rozpytywano pracowników. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia, w jaki sposób ten płód mógł się znaleźć w tym miejscu - mówił Forecki.

Źródło: WP, PAP, Polsat News

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić