Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Karol Wojtasik
|

80 razy podchodził do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. To jeszcze nie koniec jego przygód

6
Podziel się:

Mieszkaniec województwa lubelskiego do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B podchodził w ciągu ostatnich 5 lat już niemal 80 razy. Do tej pory bezskutecznie.

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy (PAP, Wojciech Pacewicz)

Jak podaje portal lublin112.pl - po raz pierwszy mężczyzna podszedł do egzaminu w 2013 roku. Niepowodzenie widocznie nie zraziło go ponieważ jeszcze w tym samym roku postanowił zmierzyć się z testem jeszcze 23 razy. W 2014 podejść było więcej - aż 31 (!).

W 2015 roku kontynuował walkę o uprawnienia z nieco mniejszą zawziętością - podszedł do egzaminu "jedynie" 17 razy. Podobnie w zesżłym roku było to „zaledwie” 7 podejść. W tym roku mężczyzna ciąle stara się zdobyć upragnione uprawnienia i w ciągu czterech pierwszych miesięcy 2017 r. podchodził do egzaminu już 4 razy.

Każda z prób zdania egzaminu zakończyła się wynikiem negatywnym. Nie wiadomo jednak jak wiele zabrakło mu do uzyskania "magicznych" 68 punktów.

Przed kursantem jest jeszcze długa droga. Nie wiadomo, kiedy przystąpi do następnego egzaminu teoretycznego, ale gdy już go zda - pozostanie mu jeszcze do zaliczenia egzamin praktyczny.

Dyrektor chełmskiego WORD-u w rozmowie przytoczonej przez zacytowane źródło zdradza, że jest to najwytrwalszy kursant w historii tego ośrodka. W chełmskim ośrdku średnia zdawalność wynosi 49,65%.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Moto
KOMENTARZE
(6)
mojnic
6 lat temu
co splodzilo takie coś
sahajdaczny
6 lat temu
Mój kolega jeździ od 45 lat zrobił 1,5mln kilometrów i oblał egzamin z jazdy, gdyż za blisko się zatrzymał przed samochodem na światłach./1m/
EMIL
6 lat temu
Niekoniecznie. Moja znajoma ma 2 fakultety ostatnio zrobiøa doktorat. w pl zdawała 17 razy teorie. Gøupia nie jest ma ponad 130 duæych publikacji w zagranicznych prestiżowych magazynach. Pojechała do USA zdała za pierwszym razem...Cud jakiś ? Nie po prostu kretyñskie testy i zasady zdawania w PL. Jesteśmy JEDYNYM na świecie krajem gdzie komplet pytań egz jest tajny. jedyna możliwość poprawy to całkowita zmiana zasad egzaminowania i skończenie z WORDAMI jako samodzielnymi jednostkamii utrzymującymi sie z kierowcow
Karolina
6 lat temu
Ja sama nie tak dawno temu (pażdziernik zeszłego roku), zdawałam egzaminna na prawo jazdy. I mogę potwierdzić, że teraźniejsza młodzież to lenie i nieuki, w większości, bo są wyjątki. W całej mojej grupie zbywających było mniej więcej po połowie ludzi przed 20 i tych już starszej daty. Sama jestem po 30-tce. Wszyscy "starsi" zdali w 100%, natomiast wszyscy co do jednego z młodych oblali. Nie uczyłam się specjalnie, poprostu przewałkowałam wszystkie pytania egzaminacyjne udostępnione nam na kursie dwa razy. To wystarczyło do zdania teorii.Jak inaczej można to nazwać jak podejście 18-latków jak nie lenistwo. Wystarczy poświecić 3 wieczory albo sobotę żeby ogarnąć pytania testowe. Zwłaszcza, że większość z nich jest podobna albo dotyczy tej samej sytuacji na drodze. Także sam egz praktyczny to nic trudnego. Wystarczy słuchać egzaminatora i się skupić.... i prawko ma się zdane za 1 razem. Powodzenia wszystkim zdającym życzę.
...
6 lat temu
mamy 3 x wiecej wypadkow (wg statystyk) a jedne z najtrudniejszych systemow osiagania prawa jazdy
Adam
6 lat temu
Co to oznacza? To jest dowód że mamy coraz głupszą młodzież. Pamiętam za moich czasów szło się na kurs prawa jazdy, przeciętnie zdawało 90% kursantów, zdawało teoretyczny i z jazdy. Teraz jak czytam plakaty to już nie jest kurs tylko szkoła jazdy. co za tym idzie? Nie wiem czy po tej szkole za pierwszym razem zda 10% kursantów. Dziwię się tym co robią prawko w naszym kraju, Polacy sa nastawieni nie na naukę lecz na wyłudzanie pieniędzy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić