Jakub Tujaka| 

Polonez z wypożyczalni uszkodzony. Winny zapłaci za naprawę

0

Jedna z firm oferujących samochody do wynajęcia na minuty miała w swoim parku maszyn poloneza caro. Klient wynajął auto i postanowił pojeździć nim bokiem. Teraz zapłaci za naprawę.

Jedyny polonez do wynajęcia aplikacją został zniszczony przez klienta
Jedyny polonez do wynajęcia aplikacją został zniszczony przez klienta (Fot. Facebook)

"Jeden z użytkowników poloneza celowo i z premedytacją podjął próbę zniszczenia samochodu" – takim zdaniem rozpoczyna się wpis na profilu firmy Panek CarSharing. Jak dowiedział się jeden z klientów, polonez nie tylko otwiera się aplikacją i pokazuje swoją pozycję, ale również informuje centralę, gdy ktoś obchodzi się z nim brutalnie.

Na miejsce wskazane przez lokalizator zamontowany w aucie błyskawicznie przyjechała ekipa techniczna wraz z policją, kierowca poloneza został złapany.

W konsekwencji samochód trafił do warsztatu, gdzie spędzi kilka dni. Po tym czasie ma wrócić do sprawności. Jak dodają przedstawiciele firmy Panek, "ciężko zniósł 'katowanie' i 'jazdę bokiem'.

"Bohater", który zdecydował się na chwilę wątpliwej radości z niszczenia poczciwego poloneza, otrzymał karę w wysokości 1000 zł oraz poniesie ewentualne koszty naprawy. Ma też dożywotni zakaz korzystanie z usług firmy wypożyczającej samochody.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić