Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Artykuł Sponsorowany
|
aktualizacja
Artykuł sponsorowany

Zakup firmowego samochodu – na jakie cechy auta warto zwrócić uwagę?

Podziel się:

Idealny samochód firmowy powinien być wsparciem w realizacji codziennych zadań. Te z kolei zależą od rodzaju działalności. Często dojazdy do klientów, przewozy towarów, wyjazdy w długie trasy – to zaledwie kilka możliwych przeznaczeń auta do pracy. Wybór pojazdu to jednak dopiero pierwszy krok. Kolejną, kluczową decyzją, jest odpowiednia oferta finansowania. Decydując się na leasing, można zyskać korzyści podatkowe i zoptymalizować koszty.

Zakup firmowego samochodu – na jakie cechy auta warto zwrócić uwagę?
(materiały partnera)

Najlepsze auto do jazdy po mieście

Wybór odpowiedniego auta zależy od jego głównego przeznaczenia i celów zawodowych. Przedsiębiorca, który musi dojeżdżać do klientów w różnych częściach miasta, powinien rozważyć wzięcie w leasing nowego samochodu miejskiego. Pojazd o kompaktowych rozmiarach i niskim spalaniu, taki jak Ford Focus, najlepiej sprawdzi się do jazdy po zakorkowanym mieście. Dzięki niemu szybko załatwisz biznesowe sprawy.

Nowe samochody transportowe

Niektóre przedsiębiorstwa potrzebują pokaźnych samochodów do przewozu towaru. W tym celu najlepiej sprawdzi się auto dostawcze. Jedną z ciekawszych propozycji na rynku jest Ford Transit Custom. Pojazd cechuje imponujący bagażnik o minimalnej pojemności 2000 litrów. Jego obecna generacja to nowoczesny model z ciekawym, eleganckim designem, system multimedialnym i możliwością przewozu do 9 osób.

Potrzebny mniejszy i bardziej wielofunkcyjny samochód do transportu? Warto rozważyć duże kombi, takie jak Ford Focus Kombi o pojemności 1498 cm3. W dłuższe trasy najlepiej sprawdzi się model z tempomatem z funkcją regulowanego układu ograniczania prędkości (ASLD). Pojazd jest niezawodny i bezpieczny, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym i Inteligentnemu Systemowi Bezpieczeństwa.

Nowy samochód SUV na firmę

SUV-y to niekwestionowany lider rynku samochodowego. Modele, które są hybrydą samochodu miejskiego i terenowego, cieszą się też dużym uznaniem wśród biznesmenów. To najbardziej wszechstronne pojazdy, które są niezwykle wygodne na długie trasy, a ponadto mogą pomieścić sporo towaru. Przedsiębiorcy doceniają również ich elegancki wygląd, dzięki czemu mogą być wizytówką firmy.

Nowe samochody Hyundai, takie jak Kona czy Tucson, spełniają wysokie oczekiwania. Kona to bardziej ekonomiczna propozycja, która ma sporo cech samochodu miejskiego. To jeden z mniejszych SUV-ów, o pojemności 998 cm3, co czyni go niezwykle zwinnym. Większy reprezentant, czyli Tucson, to kwintesencja stylu i nowoczesnej technologii. Jazda nim jest dynamiczna i płynna w każdym warunkach.

Dlaczego warto wziąć nowy samochód w leasing?

Leasing to wygodna i korzystna forma finansowania pojazdów, która polega na dzierżawie środka w oparciu o umowę pomiędzy leasingodawcą a przedsiębiorcą. Porozumienie umożliwia leasingobiorcy korzystanie z przedmiotu przez określony czas w zamian opłatę rat leasingowych. Na koniec można wykupić auto za kwotę pozostałą do spłaty.

Ta forma finansowania pozwala firmie korzystać z nowego samochodu bez konieczności opłacenia dużej sumy z góry. Leasing ułatwia zachowanie płynności finansowej – również dlatego, że nakłady z nim związane można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Może to dotyczyć m.in. opłaty wstępnej czy wydatków związanych z użytkowaniem przedmiotu.

Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić