o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Awantura na koncercie w Giżycku. Ochroniarze obezwładnili rapera

139
Podziel się

To nie tak miało wyglądać. Kiedy Żabson zszedł ze sceny i próbował dostać się do swoich fanów, ochrona potraktowała go jak niebezpiecznego agresora. Organizatorzy Mazury Hip-Hop Festivalu wydali oświadczenie.

Organizatorzy koncertu potępili zachowanie ochroniarzy w stosunku do Żabsona
Organizatorzy koncertu potępili zachowanie ochroniarzy w stosunku do Żabsona (kadr z nagrania Giżycko.info)
bDXSCdIR

Do niecodziennego zajścia z udziałem koncertującego rapera i ochroniarzy dbających o jego bezpieczeństwo doszło w trakcie występu Chillwagonu. Formacja Borixona, którego wspierają Żabson, ReTo, Kizo, ZeTha i Qry, zagrała koncert drugiego dnia festiwalu w Giżycku. Problemy zaczęły się w momencie, gdy Żabson zszedł ze sceny i próbował przeskoczyć barierkę szczelnie obstawioną przez mężczyzn w odblaskowych kamizelkach.

Jak widać na nagraniu portalu Giżycko.info, 25-letni raper nie dostał się do strefy fanów, bo po chwili został zaatakowany przez ochroniarzy. Jeden z mężczyzn rzucił go brutalnie na ziemię i z pomocą drugiego, kompletnie go obezwładnił. W tym samym czasie kolega Żabsona stojący na scenie kopnął ochroniarza, a następnie skoczył w sam środek awantury.

bDXSCdIT

Groźna sytuacja trwała niespełna pół minuty. Ochroniarze puścili rapera, który nie wdając się w dyskusje, oddalił się na backstage.

Organizatorzy Mazury Hip-Hop Festivalu zamieścili na Facebooku oficjalne oświadczenie, w którym krytykują zachowanie pracowników ochrony i stoją murem za poszkodowanymi artystami. Napisali wprost o "bezpodstawnej agresji na artystę Żabsona" i podkreślają, że próba dostania się do publiczności nie jest niczym nadzwyczajnym podczas koncertów hip-hopowych.

"Jako organizatorzy festiwalu wyrażamy pełne poparcie dla zespołu Chillwagon oraz Żabsona. Protestujemy przeciw aktom przemocy ze strony osób mających za zadanie ochronę zarówno artystów jak i publiczności. W przypadku skierowania sprawy na drogę sądową, staniemy po stronie artystów" - czytamy w oświadczeniu.

bDXSCdIZ
bDXSCdJu
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(139)
Omar
2 lata temu
Ciekawe jak ten glupek zwali wine na policjantow
Per Pan
2 lata temu
Barierka nie jest własnością Żabsona który musi odp za naruszenie nietykalności cielesnej ze wspólasem z którym na możliwość zrobienia gały zbyt długo nie muszą już czekać.Zakłócili porządek imprezy narażając publiczność na utrate zdrowia itp.Muszą zostać skazani i ponieść kary
Per Pan
2 lata temu
Barierka nie jest własnością Żabsona który musi odp za naruszenie nietykalności cielesnej ze wspólasem a na możliwość zrobienia gały zbyt długo chyba nie będą kazali artystom już czekać.
bDXSCdJv
Pers
2 lata temu
Ochroniarze postąpili słusznie próbując zatrzymać Żabsona przed skokiem na publiczność i wywiązali się ze swoich obowiązków jak należy.Żabson jak tak bardzo chce się z którymś z fanów spotkać niech poczeka na zaproszenie na loda lub mięsne kule i je przyjmie skoro jest aż tak spragniony.Postacie ze sceny muszą odp za naruszenie nietykalności cielesnej ochroniarzy i zostać jeden z nich skazany za skok na nich itd.Żabson gdyby upadł i przewrócił się z barierką mógłby wyrządzić krzywde publiczności jak i ochroniarzom.
san
2 lata temu
odszedł na srajstage bo mu zwieracze puściły ze strachu
Brawo dla och...
2 lata temu
Ja z kolei uważam, że ochroniarz miał obowiązek stanowczo zareagować. Skok z barierki mógł spowodować zagrożenia dla kilku osób. Zamiast jechać po nim powinni jemu i ochroniarzowi który został kopnięty przez innego z artystów dać premię za reakcję w idealnym momencie.
leo
2 lata temu
kolejny tęczowy artysta
tu pacz
2 lata temu
Czy żabson to kuzyn kupsona (kolejny pseudo raperrrr) ?
opi
2 lata temu
jasne ...artysta....powodzenia kijanek
njk
2 lata temu
biale spodnie i kurtki faje sztosy machanie rekami autotune bo nikt spiewac nie umie ehh polskie patologiczne ''gwiazdy''
kijanka
2 lata temu
a zabcio sie pogniewal i poszedl na backstage sie poplakac?
Zeed
2 lata temu
Chciałby zobaczyć jak poniewierają Eltona Johna
Plk
2 lata temu
Brawa !!! I owacje na stojąco!!!!
bDXSCdJn
Ted 21
2 lata temu
A co by było, gdyby fani poturbowali artystę? Winna ochrona!?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić