oprac. Kamila Gulbicka| 

Lenny Kravitz ogłasza nową trasę koncertową “Here to Love” Tour 2020

0
Podziel się:

Artysta wystąpi w Polsce 15 czerwca 2020 r. w Arena Gliwice. Bilety w regularnej sprzedaży dostępne od piątku 18.10.2019 od godz. 10:00 na LiveNation.pl

Lenny Kravitz ogłosił nową trasę koncertową na 2020 rok
Lenny Kravitz ogłosił nową trasę koncertową na 2020 rok (Materiały prasowe)

Artysta znany ze swoich energetycznych koncertów, po raz kolejny zafunduje nam niezapomniane show na żywo! Lenny Kravitz podnosi wysoko poprzeczkę swoją muzyką, idealnie łącząc brzmienia rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu – na co idealnym przykładem jest jego ostatni jedenasty studyjny album Raise Vibration.

Nawiązujący do jego młodzieńczych inspiracji - ale przede wszystkim wzbogacony mądrością oraz doświadczeniem, jakie nabył w ciągu 30 lat na scenie, reprezentuje potężne twórcze odrodzenie oraz odważne i błyskotliwe dzieło zgodne z jego dziedzictwem i wiarą.

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 30-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza określony gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę.

Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60’ i 70’ kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii "Best Male Rock Vocal Performance".

Dotychczasowe albumy studyjne artysty sprzedały się w nakładzie ponad 40 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę Cinny w filmie "Igrzyska śmierci" i "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".

Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach "Hej, Skarbie" i "Kamerdyner". Jego firma Kravitz Design Inc. w swoim dorobku posiada imponujące portfolio godnych uwagi przedsięwzięć, które obejmują nieruchomości hotelowe, projekty mieszkaniowe, prywatne rezydencje i legendarne marki, takie jak Rolex, Leica i Dom Perignon.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16.10.2019 o godz. 12:00 i zakończy się w 18.10.2019 o godz. 09:00.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić