Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Sebastian Łupak
|
aktualizacja

Syn gwiazdy disco polo z zarzutami o posiadanie. Prokurator potwierdza

30
Podziel się:

- Na tym etapie nie możemy potwierdzić nazwiska, tylko inicjał, Daniel M., bo osoba jest podejrzana i obowiązuje nas prawo. Ale wszyscy dobrze w mediach wiecie, o kogo chodzi – powiedziano nam w Prokuraturze Rejonowej w Białymstoku.

Daniel M. na ślubnym kobiercu
Daniel M. na ślubnym kobiercu (Newspix.pl)

Przypomnijmy: lokalny portal Poranny.pl podał, że w minioną niedzielę Daniel M. - syn gwiazdy disco polo - nie chciał wpuścić do mieszkania w Wasilkowie na Podlasiu swojej 19-letniej żony. W efekcie na miejsce zostali wezwani policjanci. Mundurowych do mieszkania wezwała matka Daniela M.

W czasie interwencji policja znalazła w mieszkaniu marihuanę. Konkretnie około 3,5 grama. Policja wyprowadziła go z mieszkania w kajdankach.

Czy na pewno chodzi o syna gwiazdy disco polo? - Ja nie będę wchodził w szczegóły życia rodzinnego tej osoby – powiedział WP Karol Radziwonowicz, prokurator rejonowy w Białymstoku. - Jeśli ta osoba się zgodzi, wtedy podam jej nazwisko.

Telefon Daniela M. milczy. "Abonent jest czasowo niedostępny" - słyszymy w słuchawce.

Prokurator rejonowy w Białymstoku potwierdza, że „postępowanie prowadzone jest w sprawie posiadania w mieszkaniu w Wasilkowie środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste o wadze 3,4 grama”.

Podejrzany nie przyznał się do stawianego mu zarzutu. Danielowi M. będzie groziło do trzech lat więzienia.

Teraz jest na wolności.

To kolejny raz, kiedy 28-letni Daniel M. wszedł z konflikt z prawem. W czerwcu odbył się proces, w którym syn gwiazdy disco polo odpowiadał za znieważenie w grudniu 2017 r. białostockich policjantów i naruszenie ich nietykalności cielesnej. Pijany, groził wtedy funkcjonariuszom pozbawieniem życia, a policjantce - zgwałceniem. Opluł ją, a jej partnera z patrolu ugryzł w palec. Wszystko zostało zarejestrowane kamerą noszoną na mundurze.

Sąd warunkowo umorzył postępowanie i wyznaczył 28-latkowi dwuletni okres próby i nakazał zapłatę 3000 złotych na cel charytatywny.

Jak podaje Polska The Times, doszło do ugody, a oskarżony zgodził się zapłacić policjantom zadośćuczynienie. Przelał na ich konta po kilka tysięcy złotych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(30)
Wr
4 lata temu
Aaale przestępca. Posiadał marihuanę.. haha. I tak każdy kto chcę to pali.
pelik
4 lata temu
Burak zawsze zostanie burakiem nawet jak ma kupę szmalu. Kiedyś by się z nim nie bawili tylko zamknęli a chłopaki z pod celi zrobili by z nim porządek. Nie pierwszy synuś celebryty robi sobie co chce i ma wszystkich gdzieś..
ff
4 lata temu
??
ff
4 lata temu
daniel martyniuk
afrykaner
4 lata temu
bogatemu wszystko wolno.
Lepiej
4 lata temu
No o a co trawą ? Zwykły człowiek poszedłby do więzienia a tu ocb
apostoł Jan...
4 lata temu
Zenek zapłaci kaucję....co tam kilka tysięcy....pytanie czy Kura z Tvp podpisze z nim kontrakt na śpiew z playbacku w Zakopanem 2019/2020
dsdg
4 lata temu
Tatuś /Zenek M/ dał kasę bo zarabia miliony-więc nic dziwnego że gimbusowi odbiło
warszawiak
4 lata temu
Oczywiście, że to Daniel M. Tu musimy napisać M. Ale , że to syn Zenona Martyniuka to chyba mozna napisać, co ? ps: uważam, że Zenon ma duzy problem z synem. Nie sądzę, żeby się nie martwił: ten "synek" może poważnie pochlapac karierę ojcu....
mcr
4 lata temu
za 3,5 grama trawy do więzienia na 3 lata - POLSKA !!!
bozek-97
4 lata temu
niech odpowiada jak kazdy a nie znowu zaplaci tatus zadoscuczynienie i mysli ze po sprawie juz wiem dlaczego tyle biora za koncert trzeba zaplacic za rodzinne klopoty
Super
4 lata temu
Tatuś wybuduje jakiś Komisariat i będzie prawnie i sprawiedliwie .
Bena
4 lata temu
Zawsze matka kocha dzieci ale tu na pewno zabrakło męskiej ręki a dobrobyt powywracał klepki w głowie
gosc
4 lata temu
słoma z butów Danielu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić