oprac. Michał Dziedzic| 

Adwokat Dody komentuje nowe dowody w sprawie Haidara. Miały świadczyć o jej winie

0

Niedawno media obiegła sensacyjna informacja o nowych dowodach, które miały pogrążyć Dodę i jej męża w toczącym się przeciwko nim postepowaniu. Adwokat piosenkarki odniósł się do tych rewelacji.

Adwokat Dody komentuje rzekomy "nowy materiał dowodowy"
Adwokat Dody komentuje rzekomy "nowy materiał dowodowy" (East News)

Adwokat gwiazdy Adam Gomuła przesłał nam oświadczenie, w którym odnosi się do plotek dotyczących nowego materiału dowodowego w sprawie Emila Haidara. Prokuratura miała zebrać dowody świadczące o tym, że Doda, Emil S. oraz dwójka mężczyzn podających się za "mediatorów" w sprawie z Haidarem logowali się na telefony z tego samego miejsca w tym samym czasie. Wszyscy byli wówczas w hotelu Mariott.

- W nawiązaniu do pojawiających się nieprawdziwych informacji medialnych, wyjaśniam, iż nieprawdą jest, że istnieją jakiekolwiek – w szczególności nowe – dowody potwierdzające rzekomą wiedzę Doroty Rabczewskiej – Stępień, w zakresie jakichkolwiek ustaleń z osobami, które podawały się za mediatorów działających wobec jej byłego narzeczonego Emila Haidara. Podkreślić należy, iż praktycznie cały materiał dowodowy powstał i został zabezpieczony na przełomie lat 2016 i 2017. Już sam ten fakt, przeczy rzekomej "nowości" jakichkolwiek informacji w trwających postępowaniach - mówi adwokat Dody.

Piosenkarkę miała też obciążać fotografia, którą zrobiła sobie z fanem pod hotelem tego feralnego dnia.

- Sam fakt wykonania w dniu 13 grudnia 2016 roku zdjęcia pamiątkowego w hotelu Marriott w Warszawie, na prośbę osoby przedstawiającej się jako fan Doroty Rabczewskiej – Stępień, nie jest absolutnie żadnym potwierdzeniem treści rzekomych rozmów, w szczególności z uwagi na fakt, iż jej kilkuminutowa obecność w tym miejscu podyktowana była innym spotkaniem, o charakterze biznesowym, odbywającym się w tym samym hotelu chwilę wcześniej - dodaje Andrzej Gomuła.

Myślicie, że wojna Haidara z Dodą kiedyś się skończy?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić