Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Małgorzata Trejtowicz
|
aktualizacja

Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
0
Podziel się:

Zaokrąglona figura celebrytki stała się źródłem plotki, jakoby była ona w ciąży. Na razie ani Aleksandra Kwaśniewska, ani jej mąż Jakub Badach nie skomentowali tych domysłów.

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska (ONS.pl)

Aleksandra Kwaśniewska mocno schudła przed ślubem i długo utrzymywała nienaganną sylwetkę. W ciągu kilku ostatnich tygodni celebrytka przybrała wyraźnie na wadze, co natychmiast zauważyli fani oraz dziennikarze. Zdjęcia, które córka byłego prezydenta publikuje na swoim koncie na Instagramie, demonstrują jej kobiece kształty. Kwaśniewska wygląda na nich kwitnąco.

Celebrytka rzadko występuje przed kamerami i komunikuje się z fanami głównie poprzez Instagram. Spytana o powód zaokrąglonej sylwetki przez reportera "Twoje Imperium", Kwaśniewska wyznała: "Jestem totalnie słodyczolubna. Gdy jestem w restauracji, nie ma takiej możliwości, żebym nie wzięła deseru – creme brulee, truskawki zapiekane pod koglem-moglem. Kocham wszystkie kremy!".

Wygąda na to, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewski przez jakiś czas nie zostaną dziadkami. Chyba że Aleksandra zdecydowała się utrzymywać odmienny stan jak najdłużej w tajemnicy, podobnie jak Natalia Siwiec.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić