Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Oskar Netkowski
|

Anna Popek promienieje z miłości. Długo trzymała to w tajemnicy

9
Podziel się:

Anna Popek rzadko zwierza się mediom ze swojego życia prywatnego. Tym razem dała do zrozumienia, że ktoś skradł jej serce.

Anna Popek
Anna Popek (ONS.pl, Paweł Kibitlewski)

Anna Popek miała bardzo burzliwe życie uczuciowe. Prasa kolorowa swojego czasu uwielbiała się rozpisywać na temat jej miłosnych zawirowań. Dziennikarka rozwiodła się w 2011 roku po 16 latach małżeństwa z Andrzejem Popkiem. W pozwie napisała, że powodem rozstania są "silne różnice światopoglądowe uniemożliwiające trwanie ze sobą". Dziś żałuje swojej decyzji i uważa, że mogła postąpić inaczej. Dziennikarka z tego związku ma dwie córki, Oliwię i Małgorzatę.

Zobacz także: Zobacz: Prolog. Max Czornyj

Anna Popek długo nie mogła pozbierać się po zakończonym małżeństwie. Po pewnym czasie poczuła, że w domu zabrakło męskiej ręki.

- Nic nie zastąpi obecności ojca w domu, podziału obowiązków, ról w rodzinie. Nie wierzę w to gadanie psychologów, że czasem tak lepiej. Z ich perspektywy lepsza jest separacja, niż wchodzenie przez rodzica w nowy związek - powiedziała jakiś czas temu na łamach tygodnika "Dobry Tydzień".

Dzisiaj córki Popek są już dorosłe. Oliwia ma 22 lata, a Małgorzata 20. Dziennikarka nie ukrywa, że wraz z wyprowadzką dziewczyn z rodzinnego domu, zaczęła nowy rozdział.

Teraz w końcu ma czas, żeby pomyśleć o sobie. Ostatnio na jej drodze pojawił się dużo młodszy fotograf, Tomasz Krupa. Zakochani poznali się na jednej z imprez show-biznesowych.

Mężczyzna od początku zafascynował się dziennikarką. Zaprosił ją na sesję, a później zaczęli spotykać się coraz częściej.

"Tomek to jednak człowiek bardzo dojrzały i odpowiedzialny" – mówiła "Dobremu Tygodniowi" koleżanka Ani.

I choć początkowo dziennikarka bała się ulokować uczucia w nowym związku, przełamała się.

"Wspiera ją i towarzyszy jej w dobrych i złych chwilach" – mówił jej koleżanka z liceum.

Anna Popek sama postanowiła skomentować miłosne doniesienia.

"Nie potwierdzam i nie zaprzeczam" - powiedziała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(9)
as
3 lata temu
Anna popek pisowski czopek
jan
3 lata temu
to jest naprawde ladna kobieta!
andrzej
3 lata temu
A ja myślałem że jej jedyną miłością jest Jacek K.
fsdsfd
3 lata temu
bobek to obok holeckiej pierwsza szczekaczka Rzeczpospolitej. narod ci tego nie wybaczy.
BALLERMANN
3 lata temu
POPEK TY ZAMIAST SERCA MASZ TWARDY SATANISTYCZNY GLAZ, KTORY NAWET MIESNIEM JUZ NIE JEST. U MNIE MASZ WYROK INFAMII I BANICJI.
O miała ich m...
3 lata temu
Spokojnie. Nie to pierwszy, nie drugi, nie trzeci, nie czwarty, nie piąty, nie szósty, nie siódmy, nie ósmy, nie dziewiąty, nie dziesiąty, nie jedenasty, nie dwunasty, nie trzynasty, nie czternasty, nie piętnasty, nie szesnasty, nie siedemnasty, nie osiemnasty, nie dziewiętnasty, nie dwudziesty, nie dwudziesty pierwszy, nie dwudziesty drugi, nie dwudziesty trzeci, nie dwudziesty czwarty, nie dwudziesty piąty, nie dwudziesty szósty, nie dwudziesty siódmy, nie dwudziesty ósmy, nie dwudziesty dziewiąty, nie trzydziesty, nie trzydziesty pierwszy, nie trzydziesty drugi, nie trzydziesty trzeci, nie trzydziesty czwarty, nie trzydziesty piąty, nie trzydziesty szósty, nie trzydziesty siódmy, nie trzydziesty ósmy, nie trzydziesty dziewiąty, nie czterdziesty, czterdziesty pierwszy, czterdziesty drugi, czterdziesty trzeci, czterdziesty czwarty, czterdziesty piąty, czterdziesty szósty, czterdziesty siódmy, czterdziesty ósmy, czterdziesty dziewiąty, pięćdziesiąty. A który?
Leosia
3 lata temu
Podział ról w małżeństwie jest prosty: mężczyzna ma prawa, przywileje i pieniadze, a kobieta obowiązki i pusty portfel
paranoik
3 lata temu
Promieniotwórcza.
wiesiek
3 lata temu
ile mozna razy sie zakochac?smieszne ale w waszym gronie to normalka
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić