oprac. Jakub Zagalski| 

Anna Popek skomentowała wybory. "Pracujmy dalej bez waśni i sporów"

1

Anna Popek wczoraj z uśmiechem na ustach poszła zagłosować, a wieczorem prowadziła studio wyborcze Polskiego Radia. Dziś dyplomatycznie nawiązała do wyników wyborów, ilustrując swoją myśl zmysłowym zdjęciem.

Anna Popek jest od lat związana z Telewizją Polską
Anna Popek jest od lat związana z Telewizją Polską (ONS.pl, Paweł Kibitlewski)

"Kampania, wybory i po wyborach. Wracamy do swoich zajęć i pracujemy nad tym, by na naszych własnych podwórkach było coraz lepiej" – napisała Anna Popek na Instagramie. Jeszcze wczoraj relacjonowała w mediach społecznościowych, że z dowodem osobistym i własnym długopisem idzie spełnić obywatelski obowiązek.

Zobacz także: Obejrzyj: Popek skromnie o sobie: "Żeby tak wyglądać w wieku 50 lat, trzeba się zabrać za to po trzydziestce"

Czy jest zadowolona z wyników? Tego nie zdradziła, ale widać wyraźnie, że jest pozytywnie nastawiona do przyszłości.
Prezenterka pogratulowała "dobrych wyników wszystkim, którzy je osiągnęli".

"Pracujmy dalej bez waśni i sporów, bo życie jak i miejsce do życia mamy jedno" – skwitowała prezenterka. I zamieściła przy wpisie na Instagramie wydekoltowane zdjęcie, które zachwyciło internautów.

Anna Popek od kilkunastu lat pracuje w Telewizji Polskiej, ale współpracuje też z prasą i radiem. Do telewizji trafiła jako studentka, była m.in. reporterką i prezenterką. Przez długi czas pracowała w "Pytaniu na Śniadanie", a od 2018 r. prowadzi poranne pasmo "Wstaje dzień" w TVP Info.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić