oprac. Jakub Zagalski| 

Antek Królikowski pokazał zdjęcie z ojcem. Jedno słowo mówi wszystko

2

Paweł Królikowski ma poważne problemy ze zdrowiem, ale zawsze może liczyć na wsparcie bliskich. Jego syn Antek nie komentuje tej trudnej sytuacji w mediach. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił jednak wymowne zdjęcie.

Antek Królikowski rzadko pozuje z ojcem. Fotki na Instagramie to prawdziwa gratka
Antek Królikowski rzadko pozuje z ojcem. Fotki na Instagramie to prawdziwa gratka (ONS.pl)

Na profilu Antka Królikowskiego pojawiły się dwie nowe fotki (jedno na InstaStories). Na obu widać ojca i syna cieszących się swoim towarzystwem. Antek nie napisał nic, zamieścił za to wymowny hashtag: #tatuś i oznaczył profil serialu "W rytmie serca". Pod zdjęciem aktorskiego duetu wysypały się komentarze zachwyconych fanów, w których życzyli Pawłowi Królikowskiemu szybkiego powrotu do zdrowia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że kłopoty ze zdrowiem aktora zaczęły się cztery lata temu. Gdy z nieustępującym bólem głowy trafił do szpitala, okazało się, że ma tętniaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja.

Krótko po rehabilitacji Królikowski wrócił do pracy, ale w zeszłym roku była wymagana kolejna operacja. Poczuł się na tyle dobrze, że wrócił do pracy, zagrał w serialu "W rytmie serca". Niestety, sytuacja znowu się pogorszyła i ponownie trafił do szpitala.

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem – ujawniła kilka dni temu Małgorzata Królikowska-Ostrowska "Faktowi".

Zobacz także: Obejrzyj: "Bad Boy": Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić