Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Karolina Stankiewicz
|
aktualizacja

"Aquaman" bez Amber Heard? Fani domagają się wyrzucenia jej z obsady

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
10
Podziel się:

Amber Heard oskarżyła Johnny'ego Deppa o stosowanie wobec niej przemocy. Były partner wszystkiemu zaprzecza i ma twarde dowody. Aktorka prawdopodobnie wszystko ukartowała.

Johnny Depp
Johnny Depp (ONS.pl)

W wyniku oszustwa aktorka miała wykreować się na ofiarę i zyskać rozgłos. A to z kolei pozwoliło jej m.in. zdobyć intratne kontrakty i role - jak ta w "Aquamanie". W świetle nowych dowodów trudno się dziwić, że fani serii domagają się usunięcia jej z obsady. Powstała petycja, która ma na celu usunięcie Heard z obsady "Aquamana". Fani nie chcą jej oglądać w swojej ulubionej serii, ale też wyrażają swoje poparcie dla Deppa. Ale aktorka ma w filmie dużą rolę. Wyrzucenie jej z obsady mogłoby się wiązać ze sporymi kosztami i z pewnością nie pozostałoby niezauważone. Czy Warner Bros. zdecyduje się na ten krok?

Zobacz także: #dziejesiewkulturze: Amber Heard pozwana

Sprawa pomiędzy Heard i Deppem ciągnie się od kilku lat. Choć początkowo wiele osób poparło aktorkę, wraz z wypłynięciem nowych faktów i zeznań świadków, jej słowa stały się podejrzane.

Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub w 2015 roku, po trzech latach związku. Ale już w maju 2016 roku aktorka złożyła pozew o rozwód. Powodem miała być stosowana przez Deppa przemoc, a na dowód swoich słów Heard opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z posiniaczoną twarzą.

Depp zaprzeczył tym zarzutom, ale wszyscy stanęli murem za Heard. Nie mieli wątpliwości, że mówi prawdę. Jako pierwsza aktorka w historii została nazwana Czempionką Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych. Mianowano ją ambasadorką praw kobiet w American Civil Liberties Union, a L'Oreal Paris zrobił ją swoją globalną ambasadorką marki. A "Washington Post" w 2018 roku opublikował jej list, w którym opisała swoją "walkę o prawdę".

Johnny Depp popadł w niełaskę. Ale gdy Heard święciła triumfy, on szykował dowody, które miały obalić jej wersję wydarzeń. W 2018 roku oskarżył Heard o pobicie. A na początku marca 2019 roku złożył pozew, w którym zażądał 50 mln dolarów zadośćuczynienia. Oskarżył byłą żonę o zniesławienie i zdradę z Elonem Muskiem. Jego zdaniem w dniu, w którym Heard opublikowała zdjęcie z posiniaczoną twarzą, był z nią właśnie jej kochanek.

Co ciekawe, nagrania wideo i zeznania świadków świadczą na korzyść Deppa. Z treści pozwu wynika, że aktorka wielokrotnie dopuszczała się przemocy domowej i biła ówczesnego męża. Opisane są przypadki, kiedy tłukła go pięściami po twarzy, kopała, a nawet historia, gdy rzuciła go butelką wódki. Aktor miał w ten sposób prawie stracić palec i trafić na stół operacyjny.

A z zeznań świadków wynika, że Heard od dawna prowokowała sytuacje, które miały na celu stworzenie gruntu pod późniejsze oskarżenia.

Adwokat Deppa chce dowieść przed sądem, że Amber Heard działała z pełną premedytacją i wszystko ukartowała na zimno. Twierdzi też, że w przygotowaniu mistyfikacji aktorce pomagały osoby trzecie. I bez ogródek mówi, że Amber Heard jest obrazą dla ruchu #MeeToo.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(10)
sebo_nr1
3 lata temu
Co to za news? Przecież Aquaman miał już dawno premierę i Amber w nim gra :-P
Artaxerxes
3 lata temu
Jak facet w średnim wieku z nadzianym portfelem wierzy ,że młoda siksa go kocha to jest niepełnosprawny umysłowo. Historia życia pani Heard jest dobrze znana i z niej jasno wynika to co obecnie pan Depp przedstawia opinii publicznej.. Było tak zawsze a tej pani chodziło wyłącznie o pieniądze i o nic więcej, Każda metoda w osiągnięciu tego celu była dobra
ANAL_i_Zator
3 lata temu
Johny Amber w młodą ass pchał i się dopchał
Lilka
3 lata temu
Dobrze mu tak zachciało mu się młodszej
ania
3 lata temu
Jemu nie wierze
Ga
3 lata temu
"... aktorka miała wykreować się na ofiarę i zyskać rozgłos".
pięć
3 lata temu
Dobrze umiem kłamać
Maczo
3 lata temu
Karma wraca..
sam
3 lata temu
jestem kobieta ale smiac mi sie chcialo jak wszyscy szybko wydali wyrok na Deppa bo to facet,wszyscy zapomnieli ze ona ma na koncie pobicie swojej kochanki gdzie interweniowala policja oraz jeszcze publiczne napady zlosci .Coz on zaplacil za pochopna decyzje zwiazania sie z taka kobieta,a onawylansowala sie na nim -nie talentem aktorskim tylko zaplanowana intryga
mel gibson
3 lata temu
i co teraz, wszyscy wieszający psy na deppie, że jest damskim bokserem?kobietom zawsze wierzy się, że są bite...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić