Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karol Skomorowski
|

ASAP Rocky zeznawał w sądzie. Częściowo przyznał się do zarzutów

0
Podziel się:

ASAP Rocky, zgodnie z najnowszymi doniesieniami portalu TMZ, zdecydował się złożyć wyjaśnienia. Skłoniły go do tego zeznania rzekomej ofiary.

Open’er Festival 2019: A$AP Rocky nową gwiazdą imprezy
Open’er Festival 2019: A$AP Rocky nową gwiazdą imprezy (East News)

ASAP Rocky zeznawał w sądzie

Według serwisu portalu TMZ ASAP Rocky miał w planach odmówić składania zeznań w swojej sprawie. Ostatecznie raper zdecydował się złożyć wyjaśnienia, a skłoniły go do tego zeznania rzekomej ofiary.

Podczas czwartkowej rozprawy w Sztokholmie ASAP Rocky powiedział, że wraz z kolegą chcieli przejść się po mieście, po czym wrócić do hotelu. Gdy próbowali uruchomić skuter elektryczny, do ochroniarza rapera zbliżyło się dwóch mężczyzn. Po próbie odepchnięcia ich doszło do awantur.

Raper twierdzi, że wraz z ochroniarzem prosili napastników o spokój i za wszelką cenę chcieli uniknąć bójki. Rocky przyznał się co prawda do interwencji podczas bójki, w celu pomocy swojemu koledze. Twierdzi, że popchnął jedną osobę, aby się bronić.

Szwedzka prokuratura zarzuca muzykowi pobicie 19-latka. Wśród przedstawionych dowodów znalazły się m.in. zapisy monitoringu. ASAP Rocky może otrzymać karę 6 miesięcy więzienia, grzywnę i obowiązek wypłacenia odszkodowania 19-letniemu mężczyźnie.

Donald Trump wspiera ASAP Rocky’ego

ASAP Rocky jest wspierany przez wielu znanych celebrytów, a także przez samego Donalda Trumpa. Prezydent USA delegował amerykańskiego wysłannika dyplomatycznego do Sztokholmu, by monitorował proces sądowy ASAP Rocky'ego.

Za raperem wstawiły się też różne sławne postaci, m.in. Rod Stewart, Kim Kardashian oraz Kanye West.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić