Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Agnieszka Krasa
Agnieszka Krasa
|
aktualizacja

Brad Pitt i Angelina Jolie. Rozwiedziona para kłóci się o córeczkę Shiloh

0
Podziel się:

Problemy pomiędzy byłą parą. Angelina i Brad mają coraz większe trudności w dogadaniu się w sprawie opieki nad pociechami. O co poszło Jolie i Pitowi tym razem? Sprawdź szczegóły.

Angelina Jolie i Brad Pitt wciąż razem na festiwalu filmowym w 2015 roku
Angelina Jolie i Brad Pitt wciąż razem na festiwalu filmowym w 2015 roku (Materiały prasowe)

Woman’s Day Australia donosi o nieporozumieniach pomiędzy byłą parą małżonków. Aktorzy Angelina Jolie oraz Brad Pitt kłócą się o sposób wychowywania córki, Shiloh Jolie-Pitt. Podobno konserwatywny ojciec szóstki dzieci o dość tradycyjnych poglądach nie do końca zgadza się z tym, że latorośl pokazuje swój indywidualizm, nie nosi ubrań dla dziewczynek, tylko dla chłopców i neguje swoją płeć. Marzy o jej zmianie, o czym otwarcie rozmawia z mamą.

Podczas gdy Angelina Jolie akceptuje odmienność i prawo do samodzielnego decydowania o sobie Shiloh, Bradowi Pittowi nie przychodzi to już tak naturalnie. Dodatkowo dziewczynka najgorzej spośród rodzeństwa znosi rozstanie mamy i taty. Podziały między nimi są coraz wyraźniejsze, a kwestia wychowywania dzieci jest istotną kwestią sporną. Czy kłótnie na linii Jolie-Pitt będą odtąd normą?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić