Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Grzegorz Kłos
|
aktualizacja

Chrzciny Archiego. Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia [FOTO]

1
Podziel się:

Na oficjalnym Instagramie brytyjskich royalsów pojawiły się zdjęcia z chrzcin Archiego Harrisona Mountbatten-Windsora.

Chrzciny Archiego, synka Meghan i Harry'ego. Jedno z dwóch oficjalnych zdjęć
Chrzciny Archiego, synka Meghan i Harry'ego. Jedno z dwóch oficjalnych zdjęć (Instagram.com)

W oczekiwaniu na jakiekolwiek zdjęcia z chrzcin synka Meghan i Harry'ego fani rodziny królewskiej od rana przebierali nogami. Nic dziwnego, bo wiele zapowiadało, że nieprędko je zobaczą. Jeśli w ogóle.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Przeciągnęli strunę. Brytyjczycy są wściekli

Powodem były ostre restrykcje związane z ceremonią, na którą zabroniono wnoszenia aparatów i telefonów. Ba, garstce gości zabroniono też zdradzania personaliów rodziców chrzestnych.

Na szczęście specjaliści od wizerunku royalsów czuwają. I dzięki temu niedługo po ceremonii na oficjalny Instagram Meghan i Harry'ego trafiły dwa zdjęcia (aby zobaczyć drugie, kliknijcie strzałkę w prawo).

Na pierwszym widzimy Meghan i Harry'ego z synkiem. Towarzyszą im książę Karol i księżna Kamila, książę William i księżna Kate, mama Meghan, Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale, czyli siostry księżnej Diany.

Na drugim widnieją szczęśliwi Meghan i Harry czule trzymający synka.

Rzecznik pałacu Buckingham powiedział:

- Książę i księżna Sussex są przeszczęśliwi mogą podzielić się swoją radością z tego dnia. Chcieliby też podziękować ludziom z całego świata za płynące wsparcie.

Do tej pory chrzciny w rodzinie królewskiej były okazją do zapraszania gości z całego świata, członków innych rodów królewskich.

Tym razem było zwyczajnie. Młodzi rodzice pragną bowiem wychować swoje dziecko w sposób najbardziej zbliżony do "normalnego", czyli z daleka od królewskich zwyczajów.

Ale jedno się nie zmieniło. Archie został podany do chrztu w wyjątkowym ubranku. Wystąpił w replice sukienki, którą nosił jego tata ponad 30 lat wcześniej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(1)
😁
3 lata temu
Wysoko postawione kobiety murzynki i mulatki, które zrobiły wielkie kariery i wżeniły się w tytuły: - Angela Gisela Brown murzyneczka z Panamy, żona Maksymiliana, 2-go syna księcia Jana Adama III z Lichtensteinu, ma 1syna mulata - baronowa Cecile de Massy z Karaibów z Gwadelupy, żona barona Christiana Louisa de Massy, syna nieżyjącej księżniczki Antoinette z Monako (jej brat to ks Rainier z Monako), mają syna Antoine i adoptowanego Bricea Souleymana-(może to jej naturalny syn?) - Emma McQuiston jest ciemnoskórą córką nigeryjskiego potentata naftowego i żoną Ceawlina Thynna, wicehrabiego Weymouth - hrabina Mary mocno czarnoskóra kobieta o pełnych kształtach pochodząca z Sudanu jest żoną Ferdynanda Leopolda Józefa hrabiego von Habsburg z Austrii, mają 3 dzieci... - stewardessa z Afryki Nicole (Tossoukpéks) obecnie Coste narzeczona Alberta z Monako z którym ma syna urodzonego jako Éric Tossoukpé obecnie od 2014 Éric Alexandre Stéphane Grimaldi Costa -Rachel Meghan Markle z ks Harrym
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić