Paulina Ermel
Paulina Ermel| 

Córka Kasi Kowalskiej nie do poznania! Na święta postawiła na naturalność

14

Córka Kasi Kowalskiej wzbudza ogromne zainteresowanie. Nie bez znaczenia pozostaje jej charakterystyczny i bardzo odważny styl. Niedawno Ola wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza. Podczas, które spędza z najbliższymi, postanowiła zrezygnować z wyzywającego wizerunku i postawiła na naturalność. Tak bardzo, że aż trudno ją rozpoznać.

Odważny wizerunek Oli Kowalskiej.
Odważny wizerunek Oli Kowalskiej. (Instagram.com)

Zdjęciem z córką pochwaliła się sama Kasia Kowalska. Wokalistka wrzuciła je na swój instagramowy profil. Dopiero, kiedy Ola zmyła tonę wyrazistego makijażu widać, że jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy.

Jedyne z czego 20-letnia córka polskiej gwiazdy nie zrezygnowała to sztuczne, długie i bardzo gęste rzęsy. Obie panie pokazały się na fotografii w naturalnych, wygodnych wydaniach, a internauci nie kryli, że według nich wyglądają jak siostry.

"Jakie piękne dwie buźki", "Cudnie wyglądacie", "Jak siostry" - czytamy pod wpisem Kowalskiej. Oczywiście nie zabrakło wielu serdecznych życzeń.

Co ciekawe, na co dzień Ola Kowalska stawia na mocno podkreślone oczy, pomalowane modną wśród gwiazda matową szminką usta i bardzo odważne stroje. W której wersji podoba wam się bardziej?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić