oprac. Jakub Zagalski| 

Daniel Martyniuk spędził rocznicę ślubu z żoną. Nie będzie rozwodu?

9

To był bardzo burzliwy rok dla Daniela Martyniuka i jego żony Eweliny. Kłótnie, roztrząsanie problemów na forum publicznym, wzajemne oskarżenia, a wreszcie pozew o rozwód. Można by sądzić, że tego związku nie da się już uratować, a jednak pierwszą rocznicę ślubu spędzili w rodzinnym gronie z dala od blasku fleszy.

Wesele roku, a później tragiczna telenowela. Czy Daniel i Ewelina naprawią swój związek?
Wesele roku, a później tragiczna telenowela. Czy Daniel i Ewelina naprawią swój związek? (Forum)

6 października 2018 r. w Grabówce pod Białymstokiem odbyła się huczna ceremonia. Na ślub syna Zenon Martyniuk wydał fortunę i zaproszono ponad 250 gości. Niestety miesiąc miodowy szybko się skończył, a Daniel i Ewelina zamiast szczęśliwie zakochanych młodych rodziców (Laura przyszła na świat 4 miesiące później) przypominali śmiertelnych wrogów. Teraz są jednak na dobrej drodze, by wszystko naprawić, o czym świadczy sposób spędzania pierwszej rocznicy ślubu.

Zobacz także: Obejrzyj: Radek Liszewski o disco polo: "W latach 90. to nie było wybitne i najwyższych lotów"

– Młodzi są razem, ale nie chcą udzielać się medialnie. Daniel wie, że jeśli zrobi fałszywy krok, jego życie rodzinne znów może runąć jak domek z kart. Bardzo się pilnuje i stara się być najlepszym mężem i ojcem – mówił "Super Expressowi" przyjaciel rodziny.

6 października Daniel był z Eweliną i Laurą. Nie było hucznego świętowania, licznych gości i alkoholu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

– Jest dobrze. Dogadują się. Oboje potrzebują spokoju i odpoczynku od medialnego szumu – mówił dziennikowi Zenek Martyniuk.

Choć Daniel i Ewelina najwyraźniej zakopali topór wojenny i próbują ratować swój związek, to sprawa ewentualnego rozwodu nie jest jeszcze rozwiązana. Pozew został już złożony przez Ewelinę, ale sąd nie wyznaczył jeszcze terminu rozprawy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić