Oskar Netkowski| 
aktualizacja 

Daniel Martyniuk zdradził, co zrobi z pieniądzmi z wesela. Zapowiada się ekskluzywny miesiąc miodowy

74

Kilka dni temu syn króla disco polo, Zenka Martyniuka, wziął ślub. Coraz to nowe informacje na temat jego wesela z 19-letnią Eweliną podsycają ciekawość fanów. Teraz Daniel Martyniuk powiedział, na co z żoną przeznaczą pieniądze z kopert.

Daniel Martyniuk z żoną
Daniel Martyniuk z żoną (East News, East News)

Odkąd syn Zenka Martyniuka stanął na ślubnym kobiercu, cały show-biznes nieustannie żyje właśnie tym wydarzeniem. Kiedy dowiedzieliśmy się już o szczegółach wesela i samej ceremonii, wszyscy zaczęli się zastanawiać, ile Daniel z żoną dostali w weselnych kopertach. Suma musi być całkiem okrągła, bo za te pieniądze młodzi polecą za Ocean.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk niczym Aleksander Macedoński wyłania się ze studia TVP

Jak zapowiada sam Daniel Martyniuk, wraz z żoną wybierają się w podróż ich życia. Syn gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka zdradził "Faktowi", że w podróż poślubną wybiera się z żoną w rejs na Ocean Indyjski.

– Chcemy odwiedzić Czagos, czyli egzotyczny archipelag na Oceanie Indyjskim. Popłyniemy tam z Malediwów. Będę kapitanem i nikogo więcej nie zabierzemy. Tylko ja i ona. Pójdą na to pieniądze, które dostaliśmy na weselu – ujawnia "Faktowi" Daniel Martyniuk.

Syn gwiazdora disco polo skończył Akademię Morską w Gdyni i przez kilka lat pływał na statkach handlowych jako nawigator. Sterowanie jachtem to dla niego codzienność.

Jednak młodzi do podróży podchodzą z dozą dystansu. Ich plany pokrzyżować może ciąża Eweliny. – Z tego powodu do pomysłu podchodzimy ostrożnie. Z wyprawy poślubnej jednak na pewno nie zrezygnujemy – zapowiada "Faktowi" syn gwiazdy disco-polo.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić