Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Julian Meller
|

Daniel Olbrychski po latach spotkał się z córką. Od dawna tkwili w konflikcie

24
Podziel się:

Życie rodzinne Daniela Olbrychskiego pozostawia wiele do życzenia. Po latach spotkał się z córką Weroniką. Okazja była bardzo przykra.

Daniel Olbrychski
Daniel Olbrychski (East News, East News)

Ostatnio Daniel Olbrychski pierwszy raz od długiego czasu spotkał się z dawno niewidzianą córką. Okazją był pogrzeb byłej żony aktora i matki Weroniki, Zuzanny Łapickiej. Dziennikarka od dawna chorowała na nowotwór. W tej walce wspierał ją Daniel Olbrychski. Z Zuzanną łączyła go nietypowa więź. Choć rozwiedli się, a kobieta pisała o ich wspólnym życiu, nie miał jej tego za złe.

Para w 1978 roku zdecydowała się na ślub, a w 1982 roku na świat przyszła ich córka Weronika. Kiedy wprowadzono stan wojenny, aktor przebywał w Paryżu, pracując nad nowym filmem Andrzeja Wajdy. Podjął wówczas trudną decyzję o pozostaniu we Francji. Żona zaryzykowała dobrze zapowiadającą się karierę w TVP i dołączyła do męża. Niestety po jakimś czasie Olbrychski wdał się w romans.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Olbrychski boi się sytuacji politycznej w Polsce. "Młode pokolenie głosuje na system bolszewicki"

Po kilku latach Łapicka wybaczyła zdradę Olbrychskiemu, a ich relacje były bardzo dobre. Jako szefowa redakcji rozrywki i oprawy TVP wspierała byłego męża i wielokrotnie pomagała mu w karierze.

Podobno uratowała mu również skórę, kiedy został zatrzymany za jazdę po pijaku. Plotkowano wówczas, że producenci "Klanu" chcieli usunąć postać Arkadiusza, w którego wcielał się aktor. Na szczęście była żona zainterweniowała i sprawa rozeszła się po kościach.

Weronika, córka Olbrychskiego i Łapickiej od dziecka ma żal do ojca. Nigdy nie wybaczyła mu niewierności względem jej matki.

- Przez lata nie chciała z nim rozmawiać, bo wciąż ma do niego pretensje o dzieciństwo - opowiedział w "Rewii" bliski przyjaciel rodziny.

I choć jego córka do dziś nie uporała się z traumą po rozbitym małżeństwie rodziców, aktor robi wszystko, by naprawić stosunki z Weroniką.

- Zależy mu na niej, bo to w końcu jego jedyna córka. Cały czas szuka z nią kontaktu - zdradza periodykowi przyjaciel aktora.

Według relacji świadków, na pogrzebie Zuzanny Łapickiej Olbrychski z córką padli sobie w objęcia. Rodzinna tragedia pomogła im w pojednaniu.

- Daniel i Weronika mocno się przytulili, gdy składano do grobu urnę z prochami Zuzi. Oboje mieli łzy w oczach - czytamy w "Rewii".

Myślicie, że uda im się zażegnać rodzinny konflikt?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(24)
mój nik
3 lata temu
aktor to akurat z niego dobry
Jarek
3 lata temu
Daniel - jesteś jeleniem i taki rozumek masz. Czemu wypowiadasz sie jak sue nue znasz.
Liza
3 lata temu
Najlatwiej napluc na kogos. To takie polskie. Oj Polacy ! Co sie z wami dzieje? To swiadczy o was!
ww
4 lata temu
no właśnie "wielokrotnie pomagała mu w karierze" żeby nie to to był by miernotą
mądrala
4 lata temu
Lepiej pózno niż wcale.Zgoda zawsze buduje, należy ją jednak pielęgnować.
56
4 lata temu
Tak ti hest gdy si€ ma problem z alkoholem. Może wytrzeźwiał!
alfik
4 lata temu
No i co z tego.
biedron
4 lata temu
Nikogo to nie interesuje! Bzdury!
aktor
4 lata temu
A KOGO TO OBCHODZI?
psychiarta Da...
4 lata temu
Cóż to za news? Od dawna wiadomo, że stan psychiczny Daniela Olbrychskiego pozostawia wiele do życzenia. On zawsze był ''dziwny'' i nic się nie poprawiło. Jest nawet gorzej... :(
Seniorka
4 lata temu
No i z szabelką. Naprawiałby państwo, a nie umie ułożyć sobie własnego życia!!!Aktorstwu nie można nic zarzucić.
jerzor
4 lata temu
Pewnie chodzi mu o alimenty od córki.
gość
4 lata temu
człek bez kręgosłupa moralnego.
kik
4 lata temu
I ktoś taki chce narzucać swoje chore poglądy innym.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić