Julian Meller| 

Doda przeżywa trudny czas. Jej tata walczy z rakiem

8

Miała wyruszyć w trasę koncertową, kiedy okazało się, że w jej rodzinie pojawiła się ciężka choroba. Doda walczy o życie ojca, Pawła Rabczewskiego.

Doda walczy o zdrowie taty
Doda walczy o zdrowie taty (ONS.pl)

Jakiś czas temu Doda opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała, że musi przełożyć wszelki aktywności zawodowe.

- Z przykrością muszę przełożyć aktywności zawodowe na późniejszy czas. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie - napisała gwiazda.

Zobacz także: ZOBACZ: Doda stworzyła najpiękniejszą scenę w Polsce? "Nie było rewii, a i tak były tłumy"

Na początku artystka nie chciała zdradzać, kogo dotknęła choroba. Doda dopiero w "Rewii" wyznała, że to jej tata, Paweł Rabczewski walczy o życie. Teraz dla wokalistki najważniejsze jest to, aby pomóc ojcu dojść do zdrowia.

Już parę lat temu pomogła Adamowi Darskiemu, który zachorował na białaczkę. Piosenkarka zorganizowała wtedy ogólnopolską akcję poszukiwania dawcy szpiku. Dzięki wokalistce znalazł się dawca, a muzyk przeszedł przeszczep.

W 2015 r. okazało się, że mama artystki, Wanda Rabczewska zachorowała na raka. Doda porzuciła wtedy zobowiązania zawodowe i w całości poświęciła swój czas rodzinie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Wanda Rabczewska wróciła do zdrowia.

Fatum nie opuszcza Dody. Artystka nie zamierza odpuszczać i w 100 proc. skupia się na zdrowiu ukochanego taty. Na szczęście może liczyć na wsparcie męża, Emila Stępnia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić