Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 
aktualizacja 

Doda spotkała się z Radwańską. Wiemy, w jakim celu

16

Jakiś czas temu sieć obiegło zdjęcie Dody z Agnieszką Radwańską. Fani zaczęli zastanawiać się, co je połączyło. Wiemy!

Agnieszka Radwańska i Doda
Agnieszka Radwańska i Doda (Instagram.com)

Wokalistka pochwaliła się, że jeden z pięknych, jesiennych dni spędziła u boku najbardziej znanej polskiej tenisistki. Panie wybrały się na obiad, a przy okazji zrobiły wspólne zdjęcie. Fani od razu zaczęli dopytywać, czy spotkały się w celach zawodowych. Pojawiały się pomysły dotyczące tego, że Doda chce nakręcić film o Agnieszce Radwańskiej albo że tenisistka poprosiła Rabczewską o występ na jakimś evencie.

Ostatnio mieliśmy okazję spotkać się z Agnieszką Radwańską. Zapytaliśmy ją, czy planuje z Dodą jakiś projekt zawodowy. Okazało się, że prawda jest zupełnie inna!

- Nie szykujemy nic zawodowego. Z Dodą znamy się już od lat i spotykamy się od czasu do czasu. Wszystko za sprawą naszego wspólnego przyjaciela - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy Radwańska.

Radwańska i Rabczewska miały okazję poznać się jeszcze w czasach małżeństwa Dody z Radkiem Majdanem. Piłkarz i wokalistka pojawiali się na turniejach tenisowych i właśnie wtedy piosenkarka i tenisistka nawiązały nić porozumienia. Jak udało nam się dowiedzieć, panie nie planują na razie żadnych wspólnych projektów. Agnieszka skupia się na leczeniu kontuzji i promocji swoich apartamentów na południu Polski. Doda z kolei nagrywa nową płytę i działa w branży filmowej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Jabłczyńska o Dodzie: "Wątpię, żebyśmy razem trafiły na ekran"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić