Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Oskar Netkowski
|

Dom w Mięćmierzu był dla Olbrychskiego azylem. Postanowił go sprzedać

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
118
Podziel się:

Daniel Olbrychski zdecydował się na ważny krok. Sprzedaje swój ukochany dom w Mięćmierzu. Klamka zapadła.

Daniel Olbrychski sprzedaje dom
Daniel Olbrychski sprzedaje dom (East News, East News)

Daniel Olbrychski podjął ważną życiową decyzję. Aktor zdecydował się na sprzedanie swojego domu w okolicach Kazimierza Dolnego. Miejsce położone na wiślanej skarpie było dla niego niczym azyl. Za każdym razem wracał tam z ogromną radością. Regenerował tam siły i jeździł konno.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Olbrychski boi się sytuacji politycznej w Polsce. "Młode pokolenie głosuje na system bolszewicki"

Daniel Olbrychski przez długi czas nie mógł podjąć decyzji co do sprzedaży swojego ukochanego domu. Spędzał tam każdą wolną chwilę.

- Służył nam ponad dwadzieścia lat. Teraz niech cieszy nowych właścicieli. Czekamy na chętnych, niech będą szczęśliwi w tym magicznym miejscu - potwierdzała w jednym z wywiadów żona aktora, Krystyna Demska.

Nie ma się co dziwić, że Olbrychski nie jest do końca szczęśliwy z podjętych wspólnie z małżonką działań. Drewniany dom usytuowany jest na górce, skąd rozpościera się bajeczny widok na Wisłę i zamek w Janowcu.

- Mojej chałupy nie zamieniłbym na żadną willę w Beverly Hills. Mam tu Wisłę, na łące pasą się konie, a jak wyjdę na rynek w Kazimierzu, to ludzie się do mnie uśmiechają - opowiadał jeszcze nie tak dawno Olbrychski.

Aktor żywi ogromny sentyment do tego miejsca. Pojawił się tam w 1983 r., będąc jeszcze w małżeństwie z Zuzanną Łapicką. Spędzali tam weekendy, święta i wakacje. Ich stałymi gośćmi była m.in. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora czy Magda Umer.

To tam, w Mięćmierzu, Grzegorz Ciechowski skomponował nawet piosenkę "Obejmij mnie, Czeczenio".

Kilka lat później Olbrychski rozstał się z żoną i związał z Krystyną Demską. Ona też bardzo przywiązała się do tego magicznego miejsca.

Dzisiaj aktor mówi tylko, że chciałby tylko, aby jego dom trafił w dobre ręce. Do kogoś, kto go doceni i będzie tam tak szczęśliwy, jak on i jego najbliżsi przez wiele lat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(118)
Tratatitla
4 lata temu
DONEK I SACHETYNA WYBUDUJĄ MU NOWY U MAKRELI
Ewa
4 lata temu
Niech poprosi "Buła" o wsparcie w ramach rewanżu
B52
4 lata temu
a może to gmina PISiiorowa a tak wskazuje geografia wyborczai oni nie smieją się do ciebie ale z ciebie
mkaad
4 lata temu
Prawde mowi bo ten system wymyslili ktory teraz mamy I konstytucje napisali bolszewicy komunisci I ubecy I TW a ze chce sie go zmienic to sie TW tacy jak olbrychski trzesa ze wszystko wylezie na wierzch I zdechna w hanbie tak jak walesa I jemu podobni .
aelx
4 lata temu
polacy nie chca dac kasy na utrzymanie domu ? czerwonypajak nie likwidowac wpisu.
jajec
4 lata temu
Jakoś długo kupca nie ma ?
jhuy
4 lata temu
darmowa reklama, a gdzie napis artykuł sponsorowany?
Uuuu...
4 lata temu
Woda ryje banie
123
4 lata temu
Ale jak był mlodziak to jednak wskakiwał na konia! Mimo pozostałych wad jakie miał i ma!
zorientowany
4 lata temu
Niezła ściema. Olbrychski nie jeździł tam już od lat. Chałupa stoi pusta, niszczeje. Co z tego domu dziś zostało... On to już sprzedaje enty raz, ale nie ma kupca. Koni na łące też nie ma od dawna. To uśmiechanie się do Olbrychskiego na rynku w Kazimierzu to kolejny mit. Przemykał czasem, ale to już dawno, skulony, z tą swoją antypatyczną małżonką. Nikt tu na niego nie czekał, nikt się nie uśmiechał. Wszyscy wiedzą, że to zgorzkniały człowiek.
Ewita
4 lata temu
Kupię. Zadbam. Ile kosztuje?
66and
4 lata temu
b.link/andrzej61- proszę o pomoc
mnb
4 lata temu
Czy przestał ten opoj pić i czy odzyskał prawo jazdy. Jak się czuje po czwartych kolejnych przegranych wyborach przez PO/ Donald Tusk chęłpił się ,że nie miał z kim przegrać. Co za pech,czwarte wybory przegrywa i na pewno na tym sie nie skończy,przynajmniej przez dwie dekady tak będzie.
fryta
4 lata temu
Kupię ten dom, a następnie wszystko zrównam z ziemią i zasadzę trawę. Tak będzie ok.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić