Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Jakub Zagalski
|

Dominika Tajner na celowniku prokuratury. Zwróciła się do fanów

46
Podziel się:

Dominika Tajner usłyszała prokuratorskie zarzuty dotyczące wyłudzenie miliona złotych od SKOK Wołomin. "Czuję się ofiarą wplątaną w nieczystą sytuację. Proszę nie paskować mojej twarzy i używać pełnego nazwiska" – pisała w mediach społecznościowych. Teraz zwróciła się do życzliwych jej ludzi.

Dominika Tajner nie przyznała się do wyłudzenia 1 mln zł i odmówiła składania wyjaśnień
Dominika Tajner nie przyznała się do wyłudzenia 1 mln zł i odmówiła składania wyjaśnień (ONS.pl)

Rankiem 28. listopada media obiegła wieść, że Dominika Tajner rzekomo wyłudziła milion złotych i musiała się zjawić w prokuraturze. "Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). (…) Żywię przekonanie, że Prokuratura stanie na wysokości zadania i w sposób uczciwy i rzetelny oceni zgromadzone dowody, a tym samym potwierdzi moje stanowisko w tej sprawie" pisała była żona Michała Wiśniewskiego w oświadczeniu na Facebooku.

Zobacz także: Obejrzyj: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Pod jej wpisem w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Tajner ma po swojej stronie wielu internautów, którzy nie wierzą w jej winę i życzą jej powodzenia. To właśnie do nich celebrytka skierowała zdjęcie na InstaStories z napisem:

"Dziękuję kochani za wsparcie. Jesteście cudowni".

Dominika Tajner usłyszała zarzuty od prokuratury

- W czwartek w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin zostały postawione celebrytce - Dominice Tajner - zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych - powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś.

Dominika Tajner miała nie przyznać się do zarzucanych czynów. "Odmówiła też składania wyjaśnień" - dodał prokurator w rozmowie z PAP. Poza tym według śledczych Dominika Tajner we wrześniu 2013 roku "ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów".

Prokurator podał, że pracownicy SKOK Wołomin zostali również wprowadzeni w błąd co do tożsamości osób, na których rzecz kredyt został faktycznie udzielony.

- Na skutek tych działań pracownicy SKOK Wołomin udzielili jej kredytu w wysokości jednego miliona złotych - wyznał w rozmowie z PAP Saduś.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(46)
mama
3 lata temu
Powiedzcie mi czemu jej nie wierzę.
Silnik
3 lata temu
Przecież na papierach bankowych są podpisy, parafki. Jaki problem sprawdzić. Czy to jej podpisy. Kredytu nikt nie daje bez podpisania papierów.
zen
3 lata temu
Fani ,ją spłacą i czerwonego michałka.
Dlug dla tajn...
3 lata temu
)tatus splaci
Ziomal
3 lata temu
Liczę że prokutatura dobierze sie jej wiadomo do czego żeby tak zwani celebryci wiedzieli że nie stoją ponad prawem
leis
3 lata temu
ja bym jej dal
tomek
3 lata temu
tatuś wyłoży kasę na stół i córusi pomoże
Szerlok Holms
3 lata temu
No jak to się mogło stać.
fred
3 lata temu
Aleś ty głupia ! jak snop słomy!
jojo
3 lata temu
To SKOKI naciągają, a nie odwrotnie. "Biedny" SKOK Wołomin został ofiarą wyłudzenia kredytu. Jaja jakieś.
Niewinny
3 lata temu
Nikt nikomu nie stawia zarzutów jeżeli nie ma dowodów. A wcześniej wiedziala co się święci to szybko zgloszenie że to ona jest ofiarą. Takie triki to stara metoda. Szybko do policji jak to się wplatalam i jestem pokrzywdzona. Tylko ktoś kto siedzi nad takimi papierami to umie czytać i wnioski wyciągać i umarza sprawy. Bo sytuacja nagle jest jakże zgola inna.
Tik
3 lata temu
A co to jak celebrytka to niewinba zaraz i fani ratujcie? A co maja powiedzieć biedni ludzie z komornikiem?
miecias
3 lata temu
Ona i czerwonowłosy to złodzieje. Cała rodzina T. to patologia, jadą na lenistwie. Niech nasi politycy ich unikają bo stracą.
Maj
3 lata temu
Jaka ona celebrytka? Zwykła oszustka, jak jej tatuś, który zrobił karierę na plecach Małysza. Jakoś z syńciem mu nie wyszło. A jak tam macocha? Młodsza od niej ... Patologia!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić