o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Dominika Tajner na celowniku prokuratury. Zwróciła się do fanów

46
Podziel się

Dominika Tajner usłyszała prokuratorskie zarzuty dotyczące wyłudzenie miliona złotych od SKOK Wołomin. "Czuję się ofiarą wplątaną w nieczystą sytuację. Proszę nie paskować mojej twarzy i używać pełnego nazwiska" – pisała w mediach społecznościowych. Teraz zwróciła się do życzliwych jej ludzi.

Dominika Tajner nie przyznała się do wyłudzenia 1 mln zł i odmówiła składania wyjaśnień
Dominika Tajner nie przyznała się do wyłudzenia 1 mln zł i odmówiła składania wyjaśnień (ONS.pl)
bDKhRMJN

Rankiem 28. listopada media obiegła wieść, że Dominika Tajner rzekomo wyłudziła milion złotych i musiała się zjawić w prokuraturze. "Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). (…) Żywię przekonanie, że Prokuratura stanie na wysokości zadania i w sposób uczciwy i rzetelny oceni zgromadzone dowody, a tym samym potwierdzi moje stanowisko w tej sprawie" pisała była żona Michała Wiśniewskiego w oświadczeniu na Facebooku.

Zobacz także: Obejrzyj: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Pod jej wpisem w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Tajner ma po swojej stronie wielu internautów, którzy nie wierzą w jej winę i życzą jej powodzenia. To właśnie do nich celebrytka skierowała zdjęcie na InstaStories z napisem:

bDKhRMJP

"Dziękuję kochani za wsparcie. Jesteście cudowni".

Dominika Tajner usłyszała zarzuty od prokuratury

- W czwartek w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin zostały postawione celebrytce - Dominice Tajner - zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych - powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś.

Dominika Tajner miała nie przyznać się do zarzucanych czynów. "Odmówiła też składania wyjaśnień" - dodał prokurator w rozmowie z PAP. Poza tym według śledczych Dominika Tajner we wrześniu 2013 roku "ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów".

bDKhRMJV

Prokurator podał, że pracownicy SKOK Wołomin zostali również wprowadzeni w błąd co do tożsamości osób, na których rzecz kredyt został faktycznie udzielony.

- Na skutek tych działań pracownicy SKOK Wołomin udzielili jej kredytu w wysokości jednego miliona złotych - wyznał w rozmowie z PAP Saduś.

bDKhRMKq
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(46)
Pepe
rok temu
Sam tytuł już mnie zniechęcił do czytania tego artykułu .Ona ma fanów?
Kokos
rok temu
Ona milion przepi..A my będziemy spłacać Powodzenia..
olo
rok temu
ja jej nie wieze MUSI TRAFIC ZA KRATY MINIMUM NA 8 LAT
bDKhRMKr
Coś tu śmierd...
rok temu
Czyżby Michał podrobił podpisy na umowie Tajnerki? Ciekawa sprawa.
...
rok temu
Frajera Wiśniewskiego spłacać.
Najnowsze komentarze (46)
mama
rok temu
Powiedzcie mi czemu jej nie wierzę.
Silnik
rok temu
Przecież na papierach bankowych są podpisy, parafki. Jaki problem sprawdzić. Czy to jej podpisy. Kredytu nikt nie daje bez podpisania papierów.
zen
rok temu
Fani ,ją spłacą i czerwonego michałka.
Dlug dla tajn...
rok temu
)tatus splaci
Ziomal
rok temu
Liczę że prokutatura dobierze sie jej wiadomo do czego żeby tak zwani celebryci wiedzieli że nie stoją ponad prawem
leis
rok temu
ja bym jej dal
tomek
rok temu
tatuś wyłoży kasę na stół i córusi pomoże
Szerlok Holms
rok temu
No jak to się mogło stać.
bDKhRMKj
fred
rok temu
Aleś ty głupia ! jak snop słomy!
jojo
rok temu
To SKOKI naciągają, a nie odwrotnie. "Biedny" SKOK Wołomin został ofiarą wyłudzenia kredytu. Jaja jakieś.
Niewinny
rok temu
Nikt nikomu nie stawia zarzutów jeżeli nie ma dowodów. A wcześniej wiedziala co się święci to szybko zgloszenie że to ona jest ofiarą. Takie triki to stara metoda. Szybko do policji jak to się wplatalam i jestem pokrzywdzona. Tylko ktoś kto siedzi nad takimi papierami to umie czytać i wnioski wyciągać i umarza sprawy. Bo sytuacja nagle jest jakże zgola inna.
Tik
rok temu
A co to jak celebrytka to niewinba zaraz i fani ratujcie? A co maja powiedzieć biedni ludzie z komornikiem?
miecias
rok temu
Ona i czerwonowłosy to złodzieje. Cała rodzina T. to patologia, jadą na lenistwie. Niech nasi politycy ich unikają bo stracą.
Maj
rok temu
Jaka ona celebrytka? Zwykła oszustka, jak jej tatuś, który zrobił karierę na plecach Małysza. Jakoś z syńciem mu nie wyszło. A jak tam macocha? Młodsza od niej ... Patologia!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić