Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Droppa
|

Dominika Tajner odpowiada na prokuratorskie zarzuty: "Czuję, że STAŁAM SIĘ OFIARĄ"

26
Podziel się:

Oskarżona o wyłudzenie pożyczki na wysokość miliona złotych celebrytka postanowiła skomentować zarzuty, których wysłuchała w czwartkowy poranek. Wierzycie w jej zapewnienia?

Dominika Tajner odpowiada na prokuratorskie zarzuty: "Czuję, że STAŁAM SIĘ OFIARĄ"
(fot. ONS)

W czwartek polskie media obiegła wiadomość o postawieniu zarzutów prokuratorskich Dominice Tajner-Wiśniewskiej. Według rzecznika Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcina Sadusia, celebrytka podejrzewana jest o wyłudzenie pożyczki na kwotę jednego miliona złotych. W aferę zamieszana ma być również osadzona w areszcie osoba należąca do kierownictwa SKOK Wołomin, skąd była żona Michała Wiśniewskiego otrzymała ponoć pieniądze.

Co więcej, według śledczych Tajner miała spodziewać się nadciągającego oskarżenia, dlatego w 2018 roku złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, w którym stwierdziła, że sama padła ofiarą finansowego oszustwa ze strony pracowników SKOK-u Wołomin. Postępowanie jednak umorzono, ponieważ sprawa nie nosiła znamion przestępstwa.

W obliczu wizerunkowego kryzysu Dominika, która ma doświadczenie w sterowaniu karierą swego byłego męża, postanowiła opublikować oświadczenie w sprawie. Poniżej prezentujemy jego treść. Zachowujemy oryginalną pisownię.

"Odnosząc się do informacji dotyczących mojej osoby, które w dniu dzisiejszym tj. 28.11.2019r. obiegły media, oświadczam co następuje. Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). To ja pierwsza zwróciłam się do prokuratury o pomoc, gdy syndyk SKOKU Wołomin wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od SKOKU Wołomin NIGDY nie dostałam. Jest mi bardzo przykro, że mój wizerunek cierpi mimo, że NIGDY nie wyłudziłam żadnych pieniędzy, nigdy NIKOGO nie okradłam. a tym samym nie wyrządziłam świadomej krzywdy. Zawsze staram się pomagać potrzebującym ludziom, których spotykam na swojej drodze. Żywię przekonanie, że Prokuratura stanie na wysokości zadania i w sposób uczciwy i rzetelny oceni zgromadzone dowody, a tym samym potwierdzi moje stanowisko w tej sprawie. Czuję, że stałam się ofiarą, która bez mojej wiedzy i woli została wplątana w tą nieczystą sytuację dlatego proszę nie paskować mojej twarzy i używać pełnego nazwiska" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu celebrytki.

Wierzycie w zapewnienia Dominiki o jej niewinności?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(26)
Tak
3 lata temu
Rydzyk dalej na wolności.
Ufff
3 lata temu
Jaki kraj tacy celebryci...
super foty
3 lata temu
i te zdjecia, zawsze dobrane zeby sie posmaic heheheh
hmmm
3 lata temu
czyli co ktoś posłużył się jej danymi i wyłudził 1 mln zł? Trzeba sprawdzić sposób przekazani tych pieniędzy. Przecież nie dosła tego w formie gotówkowej za potwierdzeniem odbioru a na przelew. Sprawdzić konto itp.
Zimnydrań
3 lata temu
Ależ to WIELKIE !!!
Patriota
3 lata temu
To będzie test dla wymiaru sprawiedliwości! będę to obserwował. Jeżeli sprawę zamiotą pod dywan lub zapadnie wyrok w zawieszeniu bądź zbyt niski będzie to sygnał aby być odważnym w życiu i mieć tylko kasę na dobrych prawników.
Basman
3 lata temu
Zakochana żona wzięła pewnie kredyt dla buraka, a on zwyczajnie zwiał
hm
3 lata temu
Beszczelny złodziej celebryta u boku upadłego celebryty wydaje oświadczenia jak okradła SKOK wołomin (gdzie wołomin a gdzie ona ), gdzie go wypatrzyła , aaaa wszyscy okradali skok wołomin to dlaczego nie dominisia...!!
o
3 lata temu
sprawa była zapewne jeszcze lepsza, bo wziela pieniazki na Michala, a Michal oglosil bankructwo... Pani Dominika, to nie jedyna gruba ryba z czerwonego dywanu, ktora tak postapila, lista jest dluga, sa tam pilkarze, piosenkarze, politycy, ale cihco sza...
Polak
3 lata temu
Oskarżona o wyłudzenie pożyczki na wysokość miliona złotych -- to dlaczego jeszcze nie siedzi jak sa dowody na jej winę .
ciekawy
3 lata temu
Tatuś chyba dostał czkawki jak się dowiedział
KLOZET
3 lata temu
dziwnym trafem Wiśniewski wystąpił w reklamie Skoków, słodkim głosem zachęcał do inwestowania,jeżdżą autami za milion złotych, skoki upadły, a biedni podatnicy mają płacić ze swoich podatków zobowiązania wobec skoków bo oni mają upadłość, trzeba zrobić porządek z tymi oszustami, którzy żyją na koszt ciężko pracujących ludzi
Men
3 lata temu
Taaa jeden już tez dostał auto od bezdomnego i świetego gra:)))
Kill
3 lata temu
Myślę że razem z czerwonym bankrutem ,coś wybudzili i teraz się rozwiedli bo się nie dogadali kto ma splacac
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić