oprac. Urszula Korąkiewicz| 

Eddie Murphy znów zostanie ojcem. To jego dziesiąte dziecko

37
Podziel się:

Eddie Murphy ma powody do radości. Jego rodzina już niebawem znów się powiększy!

Aktor ma już gromadkę dzieci z różnych związków
Aktor ma już gromadkę dzieci z różnych związków (Materiały prasowe)

Aktor spodziewa się kolejnej pociechy z wieloletnią partnerką, Paige Butcher. Są parą od 2012 r. i są już rodzicami dwuletniej Izzy Oony. Plotki o tym, że wybranka aktora znów jest w ciąży, wywołały zdjęcia, jakie zrobili jej ostatnio paparazzi. Na fotkach było widać, że ma już wyraźnie zaokrąglony brzuch.

Radosną informację potwierdził rzecznik Murphy’ego. - Eddie Murphy i jego wieloletnia partnerka Paige Butcher z radością ogłaszają, że w grudniu urodzi się ich drugie dziecko – wyjawił w oświadczeniu.

Murphy ma jeszcze ośmioro dzieci z poprzednimi partnerkami. Jego najstarszy syn, ze związku z Paulette McNeely urodził się w 1989 . Już rok później, Tamara Hood urodziła mu drugiego syna, Christiana. W 1993 roku Eddie ożenił się z Nicole Mitchell. Para doczekała się piątki dzieci - Brii, Mylesa, Shayne, Zoli, and Belli. Po rozwodzie w 2006 r. Murphy wdał się jednak w romans z Melanie Brown ze Spice Girls. Wokalistka zaszła w ciążę i urodziła Angel Iris Murphy Brown. Choć początkowo ktor wypierał się ojcostwa, jednak test nie pozostawił wątpliwości, że jest ojcem dziewczynki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić